ПОВЕРТАЮСЯ Я ЯКОСЬ ДОДОМУ В П’ЯТНИЦЮ – БАЧУ, НА КУХНІ СВЕКРУХА СИДИТЬ. ПЛАЧЕ, ЩО ЇЇ ЧОЛОВІК З ДОМУ ВИГНАВ. Я НЕ ПОВІРИЛА СЛОВАМ СВЕКРУХИ, АЛЕ МІЙ ЧОЛОВІК ЗАВЖДИ СВЯТО ВІРИТЬ У ВСЕ, ЩО ГОВОРИТЬ ЙОГО МАМА. А ЗРАНКУ ДО НАС ПРИЇХАВ СВЕКОР І Я ЗРОЗУМІЛА СПРАВЖНЮ ПРИЧИНУ ВІЗИТУ СВЕКРУХИ ДО НАС

Я уже сім років заміжня і не перестаю дивуватися своїй свекрусі. Ніяк не можу звикнути до її поведінки. Їй треба знати про нашу сім’ю все, до дрібниць. Їй цікаво, що я готую на сніданок, обід і вечерю для її сина, що ми купили і за скільки, чим ми займаємося вечорами і у вихідні.

Мій чоловік – не єдиний син у матері – є ще старший брат. І його сім’ю вона теж контролює – хоче бути в курсі всіх подій і справ невістки і сина.

Якось я відключила телефон і не відповідала на її дзвінки весь вечір. Так зранку вона вже була у нас – каже, хвилювалася, чому не відповідаєте. І давай до нас з претензіями, як так можна, весь вечір не брати від мами слухавку.

Повертаюся я якось додому в п’ятницю – бачу, на кухні свекруха сидить. Плаче, що її чоловік з дому вигнав. Щось мені в це не дуже віриться. Вони в шлюбі вже більше тридцяти років, та й мій свекор – доволі адекватний чоловік.

Я не повірила словам свекрухи, але мій чоловік завжди свято вірить у все, що говорить його мама. Зрозумівши, що сьогодні свекруха у нас залишається спати, я пішла готувати розкладачку у сина в кімнаті.

Та свекруха мене ошелешила: – Я сьогодні у вас в спальні посплю, а ти йди в кімнату до сина.

Чоловік зрозумів, що ще секунду, і я не витримаю, і почав розповідати, що мамі в спальні буде не зручно, і що він хропить, а я вже до цього звикла. Словом, свекруха, зробивши кислу міну, погодилася. Але її бажання влізти в наше подружнє ліжко, так і залишилося для мене незрозумілим.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩