ВСЕ СВОЄ ЖИТТЯ Я ДОГОДЖАЛА ЧОЛОВІКОВІ І ДІТЯМ. ДІТИ ОДРУЖИЛИСЯ, ЧОЛОВІК ПІШОВ ДО ІНШОЇ, А Я В СВОЇ П’ЯТДЕСЯТ ЗАЛИШИЛАСЯ ОДНА. ТЕПЕР Я РОЗУМІЮ, ЧОМУ ТАК ВИЙШЛО, АЛЕ ВЖЕ ПІЗНО ЩОСЬ МІНЯТИ

 

Я завжди була з тих жінок, які заради сім’ї готові на все. Заміж вийшла я дуже рано. І все тому, що я чекала дитину. Як тільки дізналася про це, коханий відразу зробив мені пропозицію.

Невдовзі у нас народився син, і відразу усі домашні справи лягли на мої плечі. Я розуміла, що так відбувається в більшості сімей. Але я дуже виснажувалася – мені доводилося день у день прати пелюшки, няньчитися з дитиною і ще годувати смачною вечерею чоловіка, коли він приходив втомлений з роботи. Джерело

Тут я дізнаюся, що вдруге стану мамою. Чоловік погано сприйняв цю новину, навіть з дому пішов. Та згодом змирився і у нас з’явилася донечка. Тепер у мене не було ні одної хвилини для відпочинку – на руках двоє маленьких дітей. Та ще й нерідко чоловіка треба було заспокоювати, коли його в черговий раз на роботі недооцінило начальство.

Так  я прожила 25 років. В постійній роботі і стресах. Я практично сама поставила дітей на ноги – сама бігала і відводила їх у садок, а потім в школу. Хотіла, щоб вони виросли освіченими людьми, тому мої діти ходили в різні наукові та спортивні гуртки. Оскільки для цього потрібні були гроші, яких нам з чоловіком постійно не вистачало, то я працювала, як кінь, на двох роботах. Лише аби у моїх дітей все було. Потім я допомогла дітям отримати вищу освіту. Загалом, 25 років пролетіли як один день, але дуже насичений і важкий. Якщо зараз сісти і згадати всев двох словах, що сталося за весь цей час, то вийде дуже невесела історія, до того ж, з сумним кінцем.

Всю себе я віддавала дітям, і що я натомість отримала: син виїхав за кордон і живе там, приїжджає дуже рідко. А дочка вийшла заміж і сидить зараз в декреті, теж не часто до мене навідується.

Хоч мій чоловік і не заслуговував того, але я постійно дбала і про нього. У нього завжди був чистий одяг, в квартирі теж була ідеальна чистота, годувала я його теж дуже смачно і різноманітно. Я створювала в сім’ї затишок, який він так і недооцінив. Як тільки ми відзначили моє 45-річчя, він пішов до молодої коханки.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩