ТОГО ДНЯ Я РОЗПОВІЛА ПОДРУЗІ ПРО ПРОБЛЕМИ З ЧОЛОВІКОМ. ВОНА ПОРАДИЛА СХОДИТИ МЕНІ ДО БАБУСІ, ЯКА ЖИЛА В СУСІДНЬОМУ СЕЛІ І БАГАТО РОКІВ ДОПОМАГАЛА ЛЮДЯМ. ВРАНЦІ Я ПОЇХАЛА ДО НЕЇ. ВОНА СКАЗАЛА, ЩО ХТОСЬ ІЗ БЛИЗЬКИХ ЛЮДЕЙ, БАЖАЄ МЕНІ ЗЛА, АЛЕ ХТО КОНКРЕТНО, НЕ СКАЗАЛА. І ТУТ НАСТУПНОГО ДНЯ ДО НАС ЗАЯВИЛАСЬ СВЕКРУХА. НА ДИВО ВОНА БУЛА ДУЖЕ ЛЮБ’ЯЗНОЮ, Я НАВІТЬ НЕ ПОВІРИЛА СВОЇМ ОЧАМ. СВЕКРУХА ПРИНЕСЛА ПИРІЖКІВ І, ЩО НАЙБІЛЬШЕ МЕНЕ ЗДИВУВАЛО, ПОДАРУНОК ДЛЯ МЕНЕ

 

Моя свекруха не полюбила мене з першого нашого знайомства. Коли ми з Тарасом одружилися, вона навіть не прийшла на весілля. Вона відразу була проти рішення сина, але Тарас наполіг на своєму. Об’єктивних причин мене не любити для свекрухи не було. Але для Надії Петрівни я була ненависною невісткою – вона вважала, що я негідна її сина.

Після весілля ми відразу орендували квартиру. Тарас на той час заробляв не дуже багато, а я перевелась на заочну форму навчання і теж знайшла роботу. Відразу після того як я закінчила інститут, мені запропонували хорошу посаду, і я перейшла на високооплачувану роботу. Ми з Тарасом вирішили взяти квартиру в кредит.

Я сподівалась, що може вже нарешті свекруха заспокоїться, але мої сподівання були марні. Якось ми прийшли до неї на день народження. Добре посиділи, попили чай з тортом, трохи поговорили і пішли додому. Але через день, я стала почувати себе недобре, я не могла пояснити що зі мною відбувалося. На роботі почалися проблеми, та й з Тарасом стали сваритися на рівному місці.

Одна з подруг порадила мені звернутись до знахарки. Я не вірила в ці нісенітниці, але подруга була наполегливою і я таки її послухала. Після візиту до знахарки, я приїхала додому і проспала майже добу, добре був вихідний день. Коли я прокинулась, буквально на наступний день я стала почувати себе набагато краще. Віщунка мені сказала, що хтось із близьких людей, бажає мені зла, але хто конкретно, не сказала.

І тут, на наступний день, до нас заявилась свекруха. На диво вона була дуже люб’язна, я навіть не повірила своїм очам. Свекруха принесла пиріжків і, що найбільше мене здивувало, подарунок для мене, а саме золотий ланцюжок з якимось кулоном і одягла мені на шию. В мене просто не було слів, вона, подарувала подарунок – мені!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩