НАБЛИЖАВСЯ МІЙ ЮВІЛЕЙ – П’ЯТДЕСЯТ. НА ЦЕЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ Я МРІЯЛА ВІД ЧОЛОВІКА ОТРИМАТИ ОСОБЛИВИЙ ПОДАРУНОК. АЛЕ ЗА КІЛЬКА ДНІВ ДО ТОРЖЕСТВА, МІЙ ЧОЛОВІК ОГОЛОСИВ МЕНІ ПРО РОЗЛУЧЕННЯ. ПРИВІВ ДОДОМУ МОЛОДУ ДІВЧИНУ, ЯКІЙ І ТРИДЦЯТИ НЕМАЄ – А МЕНІ ПОКАЗАВ З ВАЛІЗОЮ НА ВИХІД

 

Я прожила з чоловіком тридцять років. Всі вважали, що мені дуже пощастило. Мій чоловік дуже заможний і ми з ним дуже добре жили. Я за ним завжди була, як за кам’яною стіною.

Мій чоловік – досить успішний бізнесмен. Я вискочила за нього в дев’ятнадцять років, з великої любові, будучи на третьому курсі педінституту. Через кілька років ми з чоловіком разом переїхали з нашого маленького містечка в столицю. Своє навчання я так і не закінчила, незважаючи на мамині сльози і вмовляння. Мій чоловік не бачив в цьому сенсу. Він як раз почав займатися бізнесом, наші справи пішли в гору і він хотів, щоб я була вдома і у всьому йому допомагала.

Я ні дня не працювала: займалася собою і облаштуванням нашого побуту, керувала домробітницею, чекала чоловіка, супроводжувала його в поїздки і на заходи і, в цілому, своїм життям я була цілком задоволена.

Єдине, що мене непокоїло, це те, що у нас не було дітей. А причина проста – чоловік не хотів, практично відмовлявся навідріз. В перші роки нашого шлюбу я намагалася вмовити його, але ніяк не виходило. Коли мені було за тридцять, я звиклася з думкою, що у мене ніколи не буде дітей. Зате у мене шикарне, насичене життя. З часом я й сама стала подумувати – а й справді, без дітей не так вже й погано. На прикладі своїх знайомих бачила, скільки з ними проблем. Ось так ростиш їх, зі шкіри лізеш, ночі не спиш, а потім… То ж я вирішила, що краще вже спокійно жити для себе …

Лихо прийшло, звідки й не чекали. Наближався мій ювілей – п’ятдесят. Зважаючи на те, що кошти мені дозволяли, на свій вік я аж ніяк не виглядала: красива, доглянута, завжди гарно одягнена.

На цей день народження я мріяла від чоловіка отримати особливий подарунок. Його справи йшли добре і він обіцяв подарувати мені новеньке авто. Я вже й усім подружкам про це розповіла.

Але за кілька днів до торжества, мій чоловік оголосив мені про розлучення. Привів додому молоду коханку, якій і тридцяти немає! А мені показав – з валізою на вихід.

Я не могла повірити, що після скількох років життя, все може ось так просто в одну мить обірватися. Його нова молода пасія чекала від нього дитину. Як же так – зі мною він категорично не бажав мати дітей.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩