ВВЕЧЕРІ ІРИНА ПРИБІГЛА ДО БАТЬКІВ В СЛЬОЗАХ. ЧОЛОВІК ПРИЇХАВ З ЗАРОБІТКІВ, ГРОШЕЙ ЙОМУ НЕ ЗАПЛАТИЛИ, І МИКОЛА НЕ МАЄ ЧИМ ЗА МАТЕРІАЛИ РОЗРАХУВАТИСЯ. – БЕРЕМО КРЕДИТ ПІД ЗАСТАВУ КВАРТИРИ. ТІЛЬКИ БАНК НЕ ДАСТЬ, ЯКЩО ДІТИ ЗАЛИШАТЬСЯ ПРОПИСАНИМИ У НАС. ЗАРЕЄСТРУЙТЕ ЇХ У СЕБЕ! СТАРЕНЬКІ ПОЧАЛИ ХВИЛЮВАТИСЯ, КИНУЛИСЯ ДОПОМАГАТИ. ІРИНА САМА НЕ ЗНАЛА, ЩО ДІЄТЬСЯ, ПОКИ ЇЙ РОДИЧІ ОЧІ НЕ ВІДКРИЛИ

 

Ірина дочекалася нареченого Миколу з армії, закінчила інститут. Молоді кохали один одного, тому не чекали, а відразу одружилися. Весілля багатим не було, адже молоді заощаджень своїх ще не мали, а батьки Ірини та Миколи були людьми небагатими. Згодом з’явилися діти, з різницею в чотири роки. На роботу дружина так і не влаштувалася. Ірина жодного дня не працювала.

Вирішила для себе, що займається лише своїми дітьми, чоловіком та домашніми справами. Чоловік працював, забезпечував сім’ю сам. Звичайно, заробляв Микола не багато, але на життя вистачало. Батьки Ірини вийшли на пенсію, допомагали чим могли, але грошей було у них самих від пенсії, до пенсії. На питання матері:

-А хто тебе на пенсії годувати буде? Ти ж сама її не заробиш?

Дочка завжди впевнено відповідала:

– Діти будуть мої мене годувати!

– Так, а ти нас багато годуєш? Іди, хоч трохи попрацюй!

Відповісти Ірині було нічого, але все одно вона була впевнена, що чинить правильно, залишаючись вдома з дітьми на утриманні чоловіка.

Чоловік займався будівництвом та ремонтом житла. Поступово з’явилися більші замовники. Багато роботи пропонували у столиці.  Спочатку чоловік став проводити одну-дві ночі за тиждень поза домом. Потім повертатися тільки на вихідні. Аргумент – так дешевше, і за часом зручніше.

Минуло кілька років. Діти підростали. Старший син готувався закінчувати школу.

І одного разу Ірина прибігла до батьків, плачучи стала розповідати:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩