З ТОГО ВІДПОЧИНКУ Я ПОВЕРНУЛАСЯ ЗОВСІМ ІНШОЮ. Я ОДРУЖЕНА І У МЕНЕ ДВОЄ ДІТЕЙ, ТА Я ГОТОВА ЇХ ЗАЛИШИТИ ЗАРАДИ ЧОЛОВІКА, З ЯКИМ Я ПОЗНАЙОМИЛАСЯ НА КУРОРТІ

 

Коли читала подібні історії, я завжди думала, от дурні жінки, з жиру бісяться. І ніколи б не подумала, що подібна історія може трапитися зі мною.

У мене чудовий, турботливий чоловік. Багато подруг мені заздрять. Ми вже разом 13 років. Доньці 12 років, синові 9. Ми були ідеальною сім’єю. Але якось я захворіла і мій чоловік купив мені путівку в санаторій.

Я поїхала. Там у нас був режим – до обіду лікувальні процедури, а потім вільний час. Я любила ходити на невеличкий ринок, де, в основному, місцеве населення продавало всякі смаколики. Мені дуже припала до душі медова випічка. Щодня я приходила і купувала щось смачненьке. Продавцем виявився дуже приємний чоловік, на вигляд, років на п’ять – сім старший за мене.

У нього поряд був великий власний будинок з ділянкою, просто райський сад.Він мене запросив до себе, а я і не відмовилася. Ми пили вечорами вино, їли фрукти і шашлики. Зрозуміло, чому жінки закохуються на курорті – тут же життя зовсім інше, шалено романтична. А якщо ще поряд з нею гарний чоловік, то взагалі голову запросто можна втратити. Розум змушує зупинитися, але почуття фонтанують з новою силою. Там уже зовсім не до розуму.

Степан, так звали мого нового знайомого, теж закохався в мене. Він давно розлучився з дружиною і багато років жив сам. Не знаю навіщо, але я йому про себе сказала багато неправди, словом забрехалася.

Сказала, що з чоловіком разом давно не живемо, просто на розлучення ще не подали, а діти живуть у моєї мами і я тимчасово проживаю з ними. З понтом, я показала, що вільна, навіть дітьми не обтяжена. Так, це майже зрада, але ось понесло мене брехати і не зупинитися. Він сказав, що якщо мене нічого не тримає, він мене буде чекати. Навіть дітей прийме, якщо треба буде.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩