СИН РОЗЛУЧИВСЯ, КОЛИ ВНУКУ ВИПОВНИЛОСЯ ЧОТИРИ РОКИ. НЕВІСТКА ПОВЕРНУЛАСЯ ЖИТИ ДО СВОЇХ БАТЬКІВ, НАВІТЬ ЗАМІЖ ВИЙШЛА. А НЕДАВНО ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА І ПОВІДОМИЛА, ЩО ГРОШЕЙ НЕ МАЄ. Я ЩОСЬ ТАК ВСІМ ЦИМ ПЕРЕЙНЯЛАСЯ, ЩО НОЧАМИ СПАТИ НЕ МОЖУ. ЯК УЯВЛЮ, ЩО МІЙ ОНУК ГОЛОДНИЙ, АБО ОБІДРАНИЙ ХОДИТЬ, ПОЧИНАЮ ПЛАКАТИ. У МЕНЕ ПЕНСІЯ НЕВЕЛИКА, ТА Я ПОЧАЛА ВИСИЛАТИ ОНУКОВІ ПОСИЛКИ З ОДЯГОМ І ЇЖЕЮ, НА ЩО МОГЛА СПРОМОГТИСЯ. ПЕВНИЙ ЧАС НЕВІСТКУ ЦЕ ВЛАШТОВУВАЛО, АЛЕ ПОТІМ ВОНА ПОЧАЛА ГОВОРИТИ, ЩОБ Я ВИСИЛАЛА ГРОШІ

 

З першого дня нашого знайомства моя невістка мені не сподобалася і я не хотіла, щоб мій син з нею одружувався. Вона і зовнішністю не вийшла, і хазяйка з неї ніяка. Навіть освіти не має, зате вимог, немов у справжньої принцеси.

Тільки те й чую: «А що ти мені купиш? А що ти мені подаруєш? Дай грошей на кишенькові витрати!». На мене вона не звертала жодної уваги, я для неї – наче пусте місце. Але син вперся: «Люблю і одружуся!». Ну що я мала робити – зіграли весілля.

Переходити до мене жити невістка відмовилася, почали знімати квартиру. Незабаром у них народилася дитина. Для мене онук – справжня радість. Син теж дуже тішився. І лише невістка була незадоволена – бо не нагулялася ще. Сиділа вона в декреті до трьох років. Син працював на двох роботах, добре заробляв, але їй все було мало. Сама вона пробувала працювати касиром в магазині, потім з косметикою носилася, але щось ніде не затримувалася.

А через роботу з косметикою вони якраз і розлучилися. Невістка весь час говорила, що вона у клієнтів, а сама, тим часом, підгулювала. Коли мій син підловив її, вона навіть нічого не заперечувала. Але, найцікавіше, що цей її новий «бойфренд» відразу кинув нашу кралю!

Син розлучився, коли внуку виповнилося чотири роки. Невістка повернулася жити до своїх батьків. Весь цей час син забезпечував свою дитину усім так, що колишня невістка навіть на аліменти не подавала. Але нещодавно вона нам оголосила, що вона виходить заміж, забирає сина і їде в інше місто.

Вона відразу сина на аліменти подала. Син справно відрахував призначену суму, але невістці цього виявилося замало. Тут відразу мені подзвонила невістка: «Я знаю, скільки син ваш отримує на руки. Ви розумієте, що ваш онук буде голодувати з такою подачкою, йому вже й одягнути нема що!».

Я спочатку не зрозуміла, дзвоню синові, а він мені каже: «Вона мене вже дістала своїми дзвінками! То хвалиться, що її чоловік більше, ніж я заробляє, то істерику закочує, що дитині нічого купити за ці аліменти, що скоротить йому харчування на ці гроші. Сина до телефону не кличе, налаштовує проти мене, а син вже її чоловіка татом називає! Не буду нічого я висилати більше, ніж аліменти!».

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩