– ДОЧКО, ТИ НЕ ОБРАЖАЙСЯ, – СКАЗАЛА МЕНІ СВЕКРУХА. – У МЕНЕ ВСІ ВНУКИ ОДНАКОВІ. Я АЖ ЗБЛІДЛА, КОЛИ ПОЧУЛА, ЩО ДІТИ ЧОЛОВІКА ВІД ПЕРШОГО ШЛЮБУ БУДУТЬ ВЛІТКУ У СВЕКРУХИ РАЗОМ З МОЇМИ ДІТЬМИ ВІДПОЧИВАТИ. НАВІТЬ НЕ ЗНАЮ, ЩО ТЕПЕР РОБИТИ

 

Я вийшла заміж за чоловіка вже розлученого. У нього від першого шлюбу двоє дівчаток. Дружина йому зрадила, знайшла собі друга по інтернету, довго з ним листувалася, а потім він приїхав і сказав, щоб вона розлучалася. Забрав і її і дочок з собою. Мій чоловік через це сильно хвилювався, адже дочок бачити не буде. Та свекруха сказала, що зараз є всі засоби відеозв’язку, і він зможе дочок хоч кожен день бачити, а втримувати таку дружину просто нема сенсу.

Моя свекруха, в принципі, хороша людина. Завжди усміхнена, гостинна, любить і жаліє буквально всіх. Вона – лікар, завжди готова прибігти на допомогу до будь-якого, хто попросить, і ніколи грошей не бере за свої послуги. Має жінка добре серце. Її енергія невичерпна: рано встає, пізно лягає, ніколи не сидить без діла, хоч і сама на пенсії. Джерело

Чоловік сумував за дітьми, але потім ми зустрілися і незабаром одружилися. Я народила двійнят: хлопчика і дівчинку. Коли я бачила, як часто чоловік спілкується по скайпу з своїми старшими доньками, я ревнувала, навіть виходила з кімнати. Та якось мені довелось чути їх розмову і я була вражена. Дівчата мені здалися дуже невихованими.

Щоліта свекруха забирає своїх внуків до себе на дачу. Зараз моїм дітям вже 4 роки, свекруха з трьох років бере їх теж, разом з дітьми зовиці. І все було добре, але цього року вона мене ошелешила, що цього року до неї приїдуть і онуки від першого шлюбу сина. Його колишня дружина розлучилася зі своїм другим чоловіком і збирається повертатися назад до нашого міста, у неї тут квартира у батьків.

«Ну ось, скоро літо, буду всіх своїх онуків забирати на все літо на свою дачу. Їм там всім разом буде весело!», – радісно сплеснула руками свекруха, а я аж зблідла. Свекруха це помітила і каже: «Ти вже не ображайся, дочко, діти ж не винні, я ж не можу відректися від жодного свого онука!».

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩