МАРІЯ ЗАПРОПОНУВАЛА ЧОЛОВІКОВІ ПОЇХАТИ РАЗОМ НА ЗАРОБІТКИ, АДЖЕ БАГАТО ЛЮДЕЙ З ЇХНЬОГО СЕЛА САМЕ ТАК І ЗРОБИЛИ. АЛЕ ЧОЛОВІК І СЛУХАТИ ПРО ТАКЕ НЕ ХОТІВ. ТОЖ МАРІЙКА ЗВАЖИЛАСЯ І ПОЇХАЛА САМА. ГРОШЕЙ, ЯКИХ МАРІЯ ЗАРОБИЛА ЗА ТРИ РОКИ В ІТАЛІЇ, НА ПОКУПКУ КВАРТИРИ НЕ ВИСТАЧИЛО, ТОМУ ДОПОМОГЛИ ЇЇ БАТЬКИ. СПРАВИЛИ НОВОСІЛЛЯ, ТА ЩАСТЯ В НОВІЙ КВАРТИРІ НЕ БУЛО

 

Марійка росла любленою дитиною. Вдома її всі Марусечкою називали і дарували стільки тепла, що навіть сонечку було не наздогнати. Дівчина була красунею, а ще й до того, добре вчилася. Мріяла стати вчителькою.

Марійка таки поступила в омріяний вуз і на останньому курсі навчання зізналася мамі, що хоче виходити заміж. Дівчина добре знала, що мама не схвалить її вибору. Коли її коханий Сашко переступив поріг їхньої хати, мама ледве опанувала себе. А коли майбутній зять пішов – і просила, і благала, і плакала, і кричала, щоб донька з ним не водилася, але нічого не допомогло. Марійка стояла на своєму, вже аж надто закохалася дівчина.

Марійка не бачила й не чула всього того, що бачили в її обранцеві мама й батько. І його непорядні вчинки, і його грубі жарти… Дівчина почувалася найщасливішою нареченою і аж світилася тим дивним сяйвом, що його випромінюють усі щасливі й закохані.

Відгуляли весілля, а незабаром у подружжя з’явилася маленька донечка. Марія за своїм материнським щастям і не бачила, як змінюється її чоловік. Але потім якось стало зовсім сутужно. Дитина росла, роботи не було. От Марія і запропонувала чоловікові поїхати разом на заробітки, адже багато людей з їхнього села саме так і зробили.

Але чоловік і слухати про таке не хотів. Тож Марійка зважилася і поїхала сама. Плакала на чужині, сумувала за донею, працювала, як каторжна, а Сашко тим часом втішався вільним життям. Матір постійно телефонувала Марії, кликала додому. Тому через три роки жінка повернулася, бо вже несила було терпіти розлуку з рідними.

Грошей, яких Марія заробила за три роки в Італії, на покупку квартири не вистачило, тому допомогли її батьки. Справили новосілля, та щастя в новій квартирі не було. Чоловік Марії змінився до невпізнання – ходив з друзями, випивав, частенько не ночував вдома. А коли вона пробувала поговорити з чоловіком, той звинувачував її у зраді, мовляв, знаю, що ти там закордоном робила. Всі ви, заробітчанки, однакові. Тому Сашко дозволяв собі прийти додому під ранок. Марія все це терпіла.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩