СТЕФА ПІШЛА ЖИТИ ДО ДО СИНА НА ЇХ ОРЕНДОВАНУ КВАРТИРУ. ТА ОДНОГО РАЗУ НЕВІСТКА ПРЯМО ЗАЯВИЛА, ЩО СВЕКРУХА ЇЙ НАБРИДЛА, ЩО ЇЇ ДРАТУЄ ЇЇ СТАРЕЧЕ ШАРКАННЯ ПО ПІДЛОЗІ, ЇЇ ЗАПАХ, І ВЗАГАЛІ, ВОНА НЕ ХОЧЕ, ЩОБ МАТИ З НИМИ ЖИЛА. ЄВГЕН СТОЯВ ЗА ПЛЕЧИМА ДРУЖИНИ Й МОВЧАВ, СТАЛО ЗРОЗУМІЛО, ЩО ТО ЇХ СПІЛЬНЕ РІШЕННЯ. СИН БЕЗ ВАГАНЬ ВІДМОВИВСЯ ВІД МАТЕРІ

 

Лариса забігла до хати і практично з порогу почала:

– Стефо, завтра збереш речі, і щоб духу твого тут навіть не було.

Стефа, нічого не розуміючи, почала проситися:

– Ларисо, що ти таке кажеш? Чи ти геть від горя збожеволіла? Мені теж не легко, я ж рідного брата втратила! Схаменися!

Та братова, схоже, була налаштована рішуче:

– А це тут до чого, – не вгавала Лариса. – Василь, може, тебе і пожалів, та я з тобою жити не збираюсь, я особисто тобі нічого не винна і ніяких обіцянок не давала.

У свої сімдесят, як не дивно, але особливих пожитків Стефа не назбирала. Заливаючись сльозами, склала дві невеличкі торби, і присіла. Вона не знала, куди має далі йти. Хіба під тином віку доживати, бо хоч і мала трьох дітей, розуміла, що до жодного не могла звернутися за допомогою.

В її житті все змінилося три роки тому. Тоді вона жила у своїй трикімнатній квартирі. Та якось до неї зайшов старший син, на його обличчі було написано, що потрапив в біду. Стефа почала розпитувати, що сталося. А той і розповів, що програв серйозним людям велику суму грошей. Тепер небезпека чатує і на нього, і на всю його сім’ю.

Син говорив затинаючись, і ховаючи очі. Просив лиш про одне: взяти потрібну суму у кредит, адже сам офіційної роботи не мав. Він навіть банк знайшов, де під заставу житла, швидко мали отримати потрібні кошти.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩