МАРІЯ НЕВДАЛО ВИЙШЛА ЗАМІЖ І ЗАЛИШИЛАСЯ ОДНА З ОДНОРІЧНОЮ ДИТИНОЮ НА РУКАХ. ВХОПИЛА В ЦЕЙ ПЕРІОД І БІДИ, І ГОЛОДУ ПОВНОЮ ЛОЖКОЮ. А КОЛИ ВИЙШЛА ЗАМІЖ ВДРУГЕ І НАРОДИЛА ДИТИНУ, В ГОЛОВІ МАРІЇ ЯКІСЬ ТРИВОЖНІ ДУМКИ ОСЕЛИЛИСЯ. БОЯЛАСЯ ОДНА З ДВОМА ДІТЬМИ ЗАЛИШИТИСЯ. І ОДНОГО РАЗУ БАБУСЯ ПОДАРУВАЛА ЇЇ СИНОВІ ВЕЛОСИПЕД

 

Хочу розповісти вам одну історію, запитати поради. Я знаю одну дуже хорошу та добру жінку, але вона сама собі псує життя, у них в сім’ї вже йде до розлучення, а я дуже хочу їй допомогти, але незнаю як.

З Марією ми дружимо ще зі школи. Вона невдало вийшла заміж і залишилася одна з однорічною дитинкою на руках. Вхопила в цей період і горя, і голоду повною ложкою. А коли вийшла заміж вдруге і народила дитину, в голові Марії якісь тривожні думки одні оселилися.

Страх залишитися одній без чотовіка, з двома дітьми на руках без засобів до існування перетворив Марію в справжню скнару: продукти – тільки по акціях. Речі – тільки з рук. Про іграшки чи книги дітям взагалі мовчу, там одна страшна економія.

Припустимо, дарує якось бабуся онукові хороший дорогий велосипед, Марія його швидко продає за гарну ціну, а власному синові велосипед купує з рук, так щоб зовсім найдешевший. І от, уявіть собі, який тому дитяті велосипед дістався, усі сусідські діти з нього сміялися. А різницю від продажу велосипеда Марія на картку скидає.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩