МАМА ДІЗНАЛАСЯ, ЩО У ЧОЛОВІКА Є ІНША І ПОДАЛА НА РОЗЛУЧЕННЯ. МІЙ БАТЬКО ТОДІ БУВ ПРИ ПОСАДІ, ТА КОЛИ ВІН ЙШОВ ВІД НАС, ДІЛИВ ЛОЖКИ І ВИЛКИ, І НАВІТЬ ЗАБРАВ ТЕЛЕВІЗОР З МОЄЇ КІМНАТИ. МИ БУЛИ ОШЕЛЕШЕНІ ЙОГО ПОВЕДІНКОЮ. А НЕДАВНО ВІН ВИРІШИВ ДО НАС ПОВЕРНУТИСЯ

 

Нещодавно в моє життя пролунав тривожний дзвінок з минулого. З’явився мій батько, який добрих п’ятнадцять років і чути про нас нічого не хотів. Але все по порядку.

Коли я вчилася на першому курсі університету, мої батьки почали сильно сваритися між собою. Причиною послужила зрада батька, мама якось про це дізналася. Батькова нова пасія була на кілька років старшою від мене. Батька все влаштовувало – з одного боку вірна дружина, з іншого – молода коханка. Та моя мама почувала себе зрадженою і приниженою, не стала це терпіти, тому сама подала на розлучення. Джерело

Розходилися вони складно. Коли батько йшов від нас, він ділив ложки, вилки, ложки і навіть забрав телевізор з моєї кімнати. Ми були ошелешені його поведінкою. Мама то худла, то набирала вагу, і весь час плакала.

Батько пішов жити до своєї молодої пасії, а мама аж через два роки зустріла іншого чоловіка. Вона довго вагалася, чи варто починати їй нове життя, та я наполягла, адже на той час я вже сама вийшла заміж і не хотіла, щоб мама залишалася самотньою.

Всі ці роки батько не цікавився ні моїм життям, ні життям своєї колишньої дружини. А коли я народила дитину, він навіть не прислав мені привітання. Хоча нашим спільним знайомим хвалився, що тепер у нього є онук. З онуками він і досі не бачиться і не спілкується.

Коли батько жив з нами, він займав непогану посаду, і мав хорошу зарплату. 80% доходу нашої сім’ї становив його заробіток. Мама майже не працювала, займалася господарством, це батько так захотів. Він взагалі звик, що будь-яке його прохання мама виконує практично миттєво. Він був егоїстом, який ніколи не зважав на наші прохання.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩