З СЕРГІЄМ МИ ЖИЛИ В ЦИВІЛЬНОМУ ШЛЮБІ ЧЕТВЕРТИЙ РІК. КОЛИ Я ПОЧИНАЛА ГОВОРИТИ ПРО ВЕСІЛЛЯ, ВІН КОЖЕН РАЗ ВІДПОВІДАВ, ЩО ПОТРІБНО ЩЕ ТРОХИ ЗАРОБИТИ, КУПИТИ ЖИТЛО, А ВЖЕ ПОТІМ ВЕСІЛЛЯ І ДІТИ. Я ВЖЕ Й НЕ ЗНАЛА, ЩО РОБИТИ, І ВРЕШТІ ЗБРЕХАЛА ЙОМУ, ЩО ЧЕКАЮ ДИТИНУ

 

З Сергієм ми жили в цивільному шлюбі четвертий рік. Коли я починала говорити про весілля, він кожен раз відповідав, що потрібно ще трохи заробити, купити житло, а вже потім весілля і діти. Я працювала в дитячому садочку і мріяла коли вже я буду приводити своїх дітей у цей заклад, але Сергій був непохитним у своєму рішенні.

Якось не витримавши, я збрехала Сергію, сказавши, що чекаю дитину. Він відразу отетерів. Спочатку він припустив, що у мене є інший чоловік, чим дуже мене образив. А потім категорично сказав, що я маю обрати – або він, або дитина. Вислухавши всі його докори і вимоги, я вирішила, що не варто жити з таким чоловіком.

Одного разу в садочок прийшов Олег. Він нещодавно переїхав в це місто і прийшов влаштовувати свою трирічну доньку до нас. Олег розповів, що дружина кинула його з дочкою і вийшла заміж за багатого іноземця. Вона давно живе закордоном і з дитиною мама практично не спілкується і взагалі не цікавиться її долею.

Дівчинку звали Оленка. Вона попала в мою групу. Дитина була дуже вихована і не на свій вік розумна. Мені вона дуже сподобалась, можливо тому, що я знала її долю я стала приділяти Оленці багато уваги.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩