МОЯ РІДНА СЕСТРА З СЕЛА ВЛАШТУВАЛА СВОЮ ЄДИНУ ДОНЬКУ ОЛЕСЮ НА НАВЧАННЯ В МІСТО ДЕ Я ЖИВУ. У ГУРТОЖИТКУ МІСЦЯ НЕ БУЛО, А ГРОШЕЙ НА ОРЕНДУ КВАРТИРИ У СЕСТРИ НЕМАЄ. Я ЗАПРОПОНУВАЛА, ЩОБ РОДИЧКА ПОЖИЛА У МЕНЕ, А СЕСТРА ПООБІЦЯЛА, ЩО ВСІ ГРОШІ, ЯКІ Я ПОТРАЧУ НА ЇЇ ДОНЬКУ ВОНА МЕНІ ПОВЕРНЕ. КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ТА ПРОДУКТИ ОПЛАЧУВАЛА ЛИШЕ Я. КОЛИ ОЛЕСЯ ЗАКІНЧИЛА ІНСТИТУТ, Я ЇЇ ВІДПРАВИЛА В СЕЛО ДО МАМИ. ВІДТОДІ РОДИЧІ ПЕРЕСТАЛИ ЗІ МНОЮ СПІЛКУВАТИСЯ, А СЕСТРА НАВІТЬ ТЕЛЕФОН НЕ БЕРЕ

Моя рідна сестра Ірина відправила свою єдину дочку Олесю на навчання в моє місто. Я знаю, що моя сестра не надто багата людина, живе в селі, і я прекрасно розумію, що у неї немає стільки грошей, щоб орендувати квартиру для доньки, а в гуртожитку мість немає вже. Я запропонувала своїй родині допомогу, адже хто, якщо не рідні підставлять своє плече.

Натомість Ірина пообіцяла повернути мені всі гроші, витрачені на її дочку.

Так як я працювала в банку і отримувала хорошу заробітну плату, я постаралася, щоб Олесі було зручно і комфортно жити у мене. І поки ми жили разом з нею на моїй квартирі, на мене лягли всі витрати на Олесю.

Спочатку, коли я запросила її до себе, сестра мені говорила, що Олеся вступила на вечірнє відділення, тому вона буде вдень ​​працювати. Але ні під час навчання, ні після закінчення інституту племінниця так і не влаштувалася на роботу, і ні дня не працювала.

І як тільки я зрозуміла, що працювати вона не хоче і мені доведеться її утримувати далі, то я відправила її назад додому, до її мами.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩