Максим сказав, що спочатку ми купуємо квартиру, а потім одружуємося. А я розумію, що якщо купити квартиру до вступу в шлюб, то при розлученні квартиру не ділять. Я впевнена, що так йому порадила зробити його мама, яка вважає, що я йому не пара

 

З Максимом ми зустрічалися зі школи. Потім його забрали в армію. А я його чекала, в прямому розумінні слова. Зайвий раз з дому не виходила, щоб не давати приводу для пліток сусідам. Коли він повернувся, сказав, що спочатку треба знайти роботу, а потім ми одружимося. Ми разом переїхали в місто з райцентру.

Ми зняли квартиру і прожили так два роки, а коли Максим вже стабільно працював, він заговорив про те, що нам треба купувати квартиру в кредит. А я розумію, що якщо купити квартиру до вступу в шлюб, то при розлученні квартиру не ділять. Максимум, в ній дозволять жити нашим дітям, і мені, але мені в ній частки все одно не буде.

Тоді я запропонувала Максимові – давай спочатку одружимося. Я хочу, щоб квартира була нашою спільною. Ми ж будемо однією сім’єю. Я не збираюся з тобою розлучатися.

– Ні, я так вирішив, – сказав мені Максим. Спочатку купуємо квартиру. Зате нам буде, куди зайти після весілля. Це буде наш дім. Я не думаю про розлучення. Просто так буде краще.

А я ж розумію: його мама так налаштувала. Вона мене ніколи не любила. Його родина не багата, але мати якусь суму на перший внесок зібрала. А я в її очах – просто ніхто, не пара її синові, і все. Батька не знала, мама живе погано, в селі, виховує одна ще двох моїх зведених сестер. Санітаркою працює в медпункті.

І Максим у неї єдиний синок, вона з нього пилинки здуває. Мене це його рішення образило. Я хочу заміж, але не так. Я хочу бути господинею в своєму будинку. А він заздалегідь думає про розлучення? Або мене вважає ненадійною партією для себе? Та не потрібна мені його квартира. Але якщо він мені настільки не довіряє, навіщо взагалі одружується?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩