Сім’я нареченого витратила на весілля $ 40 000 і запросила 300 гостей. Але на торжестві наречена здивувала всіх!

 

Як всім відомо, помста – це таке блюдо, яке подається холодним. І не важливо, що твоя репутація може бути порушена. Не має значення, в яку ціну тобі це обійдеться.

Помститися і виставити на публічне осміяння свого кривдника – безцінно. По крайній мірі, так вважала мексиканська дівчина на ім’я Аврора Гарсія.

На пишне весілля Аврори зі своїм молодим чоловіком Рафаелем Мартінесом було запрошено триста гостей. Дві сім’ї молодят в цілому витратили на приготування сорок тисяч американських доларів.

На самій церемонії гості помітили, що наречена не світиться щастям, а навіть трохи сумна. Але всі подумали, що підготовка до свята просто втомила дівчину. Однак дуже скоро всі дізналися справжню причину смутку в очах Аврори.

Під час застілля молода дружина взяла в руки мікрофон. Вона подякувала всім присутнім за теплі слова і щедрі подарунки. Аврора сказала, що у неї теж є подарунок всім гостям.

Під стільцем у кожного із запрошених на весілля виявився приклеєний конверт. А в ньому дві фотографії, на яких був зображений Рафаель, який цілується з її подругою.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩