– СПОДІВАЮСЯ, МЕНІ БІЛЬШЕ НІКОЛИ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ ВИХОДИТИ ЗАМІЖ!

 

Не завжди весілля запам’ятовується молодятам як найкращий день у житті. Я поспілкувався з нареченими, весілля яких вже пройшли, і деякі з них розповіли зовсім вже дивні і дикі речі.

«Під час банкету до нас підійшов адміністратор кафе і сказав, що о десятій вечора ми повинні звільнити зал, тому що після десяти вони працюють в форматі бару і приміщення відкривається для всіх бажаючих.

Ми подумали, що це якийсь жарт, але в десять вечора він повернувся в зал і почав висмикувати з розеток апаратуру діджея і кричати, що всім пора додому. В результаті наречений дав йому «на лапу» і нам дозволили закінчити весілля».

«На нашій виїзній реєстрації на турбазі провідна впустила кільця, і моє кільце покотилося в басейн. В результаті одного чоловіка довелося роздягатися і лізти за ним у воду, поки всі гості сміялися і дивилися на цей цирк».

«Під кінець весілля наречений сказав мені, що плаття у мене відстій і йому за мене соромно перед родичами».

«Кольори нашого весілля були «золото і молочний шоколад». Все було оформлено в цій гамі. Але коли в зал занесли торт, мені захотілося задушити кондитера! Тому що він був матовий і в чорно-жовту смужку, як бджілка Майя! Я замовляла зовсім інший дизайн! Не знаю, чому так вийшло, але виглядало дуже нерозумно».

«Я ненавиджу троянди. Знаю, що це дивно, але вже як є, і я заздалегідь попереджала декоратора, що ніяких троянд ні в букеті, ні в арці, ні в композиціях на столах бути не повинно.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩