Господар прокинувся від того, що кіт ходить по його обличчю. Але це була не прuмха, а повідомлення про небезnеkу..

 

Завдяки своїй витівці кіт врятував господарів від заruбелі.

Канадець прокинувся посеред ночі від того, що домашній кіт нахабно топтався по його обличчю. Правда, за таку витівку хвостатий отримав лише похвалу, адже він розбудив господаря, щоб врятувати йому життя, а ще звільнив головного захисника людей, свого давнього конкурента — собаку, від цього почесного звання, інформує Ukr.Media.

Скотт Уайт з прибережного села Портагл Ков-Сейнт Філіпс, Канада, у середині 2017 року з’їздив у Торонто і відвідав один з притулків для безхатніх тварин, який допомагає знайти пухнастикам господарів.

На звірів, що не знайшли будинок, чекало присипляння, і це стало причиною, через яку Скотт захотів врятувати хоча б одного з них. Йому сподобався чорний кіт з білою плямою на грудях на ім’я Джої.

Котик виявився дуже слухняним і ніколи не порушував особистий простір господарів. Джої було складно ужитися лише з цуценям, а його Уайти прихистили наприкінці 2019 року й одразу ж призначили головним захисником родини.

Однак, як з’ясувалося пізніше, вибір вони зробили помилковий.

«Пес завжди гарчав на людей, дивлячись у вікно, тому ми подумали, що він буде гарним сторожем,» — розповів Уайт.

У суботу, 25 квітня, Скотт вирішив приготувати собі їжу, але йому не хотілося крутитися біля плити, тому він завантажив усі інгредієнти у мультиварку і, задоволений собою, пішов спати. Чоловік був упевнений, що до ранку все гарно приготується.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩