Такі всі тут сильні! Виховуєте по четверо дітей і все встигаєте, і красиві, і готуєте чудово, за собою, за будинком, за чоловіками стежити встигаєте. Чесно – навіть не заздрю. Я не соромлюся сказати, що слабка, що не тягну це все, що дуже втомлююся навіть з однією дитиною. Добре, що чоловік котлети вміє смажити, а син на пластівцях і яблуках живе

 

Такі всі тут сильні! Виховуєте по четверо дітей і все встигаєте, і красиві, і готуєте чудово, за собою, за будинком, за чоловіками стежити встигаєте. Чесно – навіть не заздрю. Я не соромлюся сказати, що слабка, що не тягну це все, що дуже втомлююся навіть з однією дитиною. Добре, що чоловік котлети вміє смажити!

Читаю історії про сильних жінок, які все встигають з чотирма дітьми. Вони працюють, і чоловіка хвалять, і готують, і уроки перевіряють. Чесно – не дуже й заздрю.

Я зовсім не така. Наприклад, кілька років тому у мене не було сил навіть прибрати одну кімнату за раз. Я починала прибирання, через 10 хвилин втомлювалася, доводилося відпочивати. І так в декілька заходів.

Розумію, що частково це було від нервового перенапруження, яке тривало роками. Зараз емоційно себе відчуваю краще, і прибирання вже не така велика проблема. Але при цьому не можу одночасно повноцінно працювати і займатися єдиним сином.

Працюю з дому і для сина з певних причин вибрала домашнє навчання. Якщо вкладаюся в одну сферу, на іншу мене вже не вистачає. І це при тому, що у сина є репетитори.

Напевно, можна подумати, що я лінива або безвідповідальна. Але це не так. Якраз навпаки. Якщо я чимось займалася, я звикла викладатися на 200%. Іноді стало прослизати недбале відношення до справи, і мені самій це не подобається.

Наприклад, можу термін на замовлення затягнути на пару днів, чого раніше ніколи собі не дозволяла. На їжу взагалі час не витрачаю. Добре, що для чоловіка це не проблема – купив котлет, посмажив і мене заодно нагодував. Ще й без будь-яких претензій у мою сторону. А сина, навпаки, завжди проблема була нагодувати. Махнула на це рукою, і останній місяць він харчується тільки кукурудзяними пластівцями з молоком і яблуками, сам же собі і купує.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩