– Чому я вважаю, що жінка не повинна працювати! Я дозволиі їй піти з роботи. І дружина стала спокійнішою і життєрадісною – вона не витрачала енергію на те, щоб заробити, стала висипатися, дбати про сім’ю!

 

Кілька років тому, коли у нас ще не було дітей, моя дружина сказала:

– Я хочу піти з роботи. Можна?

– Давай, – відповів я.

У той же місяць я отримав надбавку до зарплати рівно на ту суму, яку втратив сімейний бюджет з відходом дружини з роботи.

Я відповів згодою абсолютно легко, без будь-яких душевних або моральних мук. Було б неправдою стверджувати, що мої переконання завжди були такими. Ні, багато років тому я дуже нервував через те, що дружина безробітна – був такий період в житті.

З того часу пройшли роки, протягом яких я зробив безліч маленьких відкриттів і переосмислив життєві цінності.

Отже, я сказав «Так». Що я отримав? Спокій!

Ні, звичайно, ми не перестали лаятися. Це неможливо в принципі, тому що коли зливаються два різні світи, тиші та гладі не буде ніколи. Але наші відносини стали рівніше рази в три.

Дружина стала спокійнішою і життєрадісною – вона не витрачала енергію на те, щоб заробити, не вбивала психіку, стала висипатися.

Домашній затишок. Так-так, то саме горезвісне домашнє вогнище тепер було. Я став повертатися в чисту доглянуту квартиру, і мене завжди зустрічали чудові запахи свіжоприготовленної їжі. Раніше нерідко я приходив додому раніше дружини і готував вечерю.

Вона взагалі почала отримувати кайф від готування, і навіть сходила на курси індійської кухні. Раніше таких бажань у неї не виникало.

Турбота. Це така невловима річ, яка складається з безлічі дрібниць. Але я реально відчув, що про мене дбають. А це, як відомо, спонукає реакцію – бажання робити більше для своєї половинки.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩