Мені 60 років і я маю повне право сказати вголос те, що давно зрозуміла: дорогі жінки, ви самі винні, що від вас йдуть чоловіки! Через вашу розпещеність і вередливість, через лінь. А на старості ви перетворюєтеся в сварливих баб

 

Мені 60 років і я маю повне право сказати вголос те, що давно зрозуміла: дорогі жінки, ви самі винні, що від вас йдуть чоловіки! Через вашу розпещеність і вередливість, через лінь. А на старості ви перетворюєтеся в сварливих баб.

Мені в цьому році буде 60 років. Я вдова вже 8 років. Живу сама, діти далеко. У мене є подруга, від якої нещодавно пішов чоловік. Я їй співчуваю, заспокоюю, а в душі солідарна з ним.

Ні, не подумайте, я не радію її неприємностям. Просто я давно їх знаю, дружили ще сім’ями. У молодості вона була розпещеною і вередливою. Коли ми приходили в гості, говорила подруга з чоловіком тільки наказним тоном.

На старості вона перетворилася в сварливу стару. Чомусь перестала стежити за собою, хоча час і гроші є. Мабуть вирішила, що чоловік і так нікуди від неї не дінеться. А він узяв, та й пішов. Не до іншої жінки, а поїхав в рідне селище до старшого брата. Той недавно овдовів, живе сам. Чоловік подруги пару раз з’їздив в гості, а потім поїхав назовсім.

Надії, що відпочине від дружини і повернеться, немає. Він подав на розлучення, залишив все їй і дітям. У нього хороша пенсія, ще й руки золоті. Думаю, що не пропаде. Я рада, що він хоча б на старості років поживе спокійно. Але подрузі цього не кажу. Все одно не зрозуміє, тільки образиться.

По поведінці її дочок я зрозуміла, що вони такої ж думки, як і я. Спілкуються з батьком і навіть не приховують цього. Подруга ображається, але боїться, що і дочки перестануть приїжджати до неї. Тому мовчить і тихо плаче.

Мені шкода її, але вона сама ж і винна. Але якби я їй все розповіла, вона б все одно не зрозуміла, в чому була не права. І таких прикладів я бачу багато. Колишня співробітниця теж залишилася сама. Після 24 років шлюбу чоловік пішов до іншої. Я її бачила і зрозуміла причину. Їй ще й 50 немає, а вона вже виглядає, як стара.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩