І нехай Аліні було всього десять років, вона бачила, що їх дружна колись сім’я стала віддалятися один від одного. Мама часто сумувала, часом ховала від дочки заплакані очі, стала періодично затримуватися на роботі. Мама і тато в останні півроку дуже часто сварилися, коли думали, що вона вже спить!

 

Розлучення батьків не став для Аліни несподіванкою. Мама і тато в останні півроку дуже часто сварилися, коли думали, що вона вже спить.

Мама дорікала батька в безвідповідальності і ліні, а тато огризався, що робить все можливе, але зараз дуже важко знайти високооплачувану роботу, а працювати за копійки він не має наміру.

І нехай Аліні було всього десять років, вона бачила, що їх дружна колись сім’я стала віддалятися один від одного. Мама часто сумувала, часом ховала від дочки заплакані очі, стала періодично затримуватися на роботі.

Тато або весь день проводив вдома (на дивані або за комп’ютером), або кудись ішов по обіді, повертаючись тільки до ночі і напідпитку.

Поступово батьки перестали розмовляти один з одним, і одного разу мама сказала Аліні, що тато більше з ними жити не буде.

Спочатку Аліна сподівалася, що це жарт, що пройде час, батьки помиряться, і все буде як раніше. Але час минав, а тато не повертався. Більш того, він поступово перестав спілкуватися не тільки з мамою, але і з нею, з Аліною.

На будь-які прохання дочки чоловік вигадував дурні відмовки, проігнорував шкільний спектакль, в якому у Аліни була головна роль, а на її черговий день народження не те що подарунок не купив – навіть не подзвонив.

Якось мама промовилася, що у тата з’явилася нова дружина, але Аліні було вже все одно, відсутність тата вона компенсувала тісними стосунками з коханим дідусем.

Час минав, до Аліни періодично доходили чутки про батька: одружився вже в третій раз, як і раніше випиває, бешкетує, влаштувався на роботу, звільнився з роботи, появився син…

Коли в новій сім’ї батька з’явилася дитина, Аліні було вже 14 років, а ще через п’ять років її батько не стало. Точної причини ні мама, ні Аліна не знали, тому що люди говорили одне, його нова дружина інше, а в свідоцтві було зазначено третє. Але в цілому, при його способі життя цього слід було очікувати.

Коли з батьком прощались… Аліна відчувала незручність від того, що це її зовсім не чіпає. Мама, яка стояла поруч, крадькома витирала сльози. Дружина батька влаштувала істерику, голосно голосила, але Аліна їй не повірила – аж надто показушно це виглядало.

Якась бабця тицьнула Аліну в бік: «Ти чия будеш?» Аліна ввічливо відповіла: «Дочка…». Бабка невічливо сказала: «Брешеш! Не було у нього дочок, син тільки, он там стоїть, з матір’ю! А ти хто така?». Аліна промовчала і відійшла в сторону.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩