Добре, хоч не місцевих водить, а то б їй баби вже влаштували «ніченьку темну». А від кого вона дітей народжує – то їх справа. Повернувшись якось додому, Степан завів у двір двійко малих, близнюків

Всі в селі знали і вже махнули на них рукою: Галя не може сама, тому коли Степан в рейсі, до неї мужики ходять. І Степан змирився. Добре, хоч не місцевих водить, а то б їй баби вже влаштували «ніченьку темну». А від кого вона дітей народжує – то їх справа. Повернувшись якось додому, Степан завів у двір двійко малих, близнюків…

Дітей у Степана й Галі своїх четверо. Дві дівчинки й два хлопчики. На кого схожі? Та хто його знає. На Галю точно. Може, й на Стьопу. Діти та й діти собі, чистенькі, розумненькі – тут вже нічого сказати.

А до дивацтв цієї родини вже давно звикли і махнули на них рукою.

В селі всі знали: Галя не може сама, тому коли Степан в рейсі по місяцю-два в своїх Європах, до неї мужики ходять. І Степан змирився. Добре, хоч не місцевих водить, а то б їй баби вже влаштували «ніченьку темну». А від кого вона дітей народжує – то їх справа.

Живуть добре, в достатку, Степан гарно заробляє. А Галя дітьми, садом-городом займається, кіз тримає, разом зі своєю матір’ю сири козині собі і на продаж роблять, їх вироби популярні в цілому районі.

Та ось одного разу сталося таке, про що досі всі говорять, хоч два роки звідтоді минуло.

Повернувся Степан з одного свого рейсу не сам, а з двома дітьми-близнятами, хлопчиками років по три. Завів їх за руки на подвір’я. Казали потім, що Галю навіть не попередив…

Три дні галас в хаті і дворі Тимчуків стояв, а потім все вляглося, заспокоїлося якось. Та відтоді Степан більше в рейси не їздить, звільнився з фірми у Литві, влаштувався водієм і агрономом по сумісництву в місцеву агрофірму, директор якої – Степанів однокласник.

Хто народив Стьопі близнят Назарчика й Тарисика, а потім віддав йому синів назовсім – так і лишилося загадкою для селян, яка їм спокою так і не дає. Вміють Тимчуки свої скарби в своїх шафах берегти.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩