Коли Вероніка зрозуміла, що чекає дитину від чоловіка, старшого за себе на 20 років, вона думала, що дізнавшись таку новину, він піде від дружини. Але цього не сталося. Артем дав зрозуміти Ірині, що вона йому не потрібна. Тепер Вероніка виховує сина сама зі своїми батьками, дуже шкодуючи про те, що пов’язала своє життя з одруженим чоловіком

 

Сім років тому Вероніка закохалася в чоловіка, старшого за себе на 20 років. Любов спалахнула миттєво. Вероніка відразу ж звернула увагу на Артема. Він був високий, стрункий, харизматичний чоловік, з хорошим почуттям гумору.

Але була одна проблема – на той момент Артем був одружений з Марією. Було у них двоє дітей – хлопчик і дівчинка. Жили дружно. І ніщо так би мовити не віщувало біди.

Вероніка з Артемом були колегами по роботі. Вони разом працювали над одним проектом. Вечори проводили разом, так як доводилося затримуватися на роботі, щоб встигнути виконати і здати проект в термін. Спільна справа їх і зблизила. Дружина Артема – Марія, відразу ж зрозуміла, що чоловік зрадив її, внутрішнє чуття підказувало, що у чоловіка з’явилася інша жінка.

Повернувшись додому, Артем не міг дивитися дружині в очі. Йому було соромно, але з іншого боку він не хотів обманювати дружину. Але все ж прийняв рішення мовчати. Марія, як мудра жінка не стала влаштовувати чоловікові розборки, вона вирішила прийняти тактику спостереження.

Почуття між Артемом і Веронікою росли з кожним днем. Вероніка не могла більше ділити коханого з його дружиною. Вона наполягала на тому, щоб Артем пішов з сім’ї.

Але сам Артем це відкладав. Говорив, що зараз не час, що діти не зрозуміють. Але Вероніка стояла на своєму. І як слідувати з досвіду, жінка може жити з нелюбимою людиною, але чоловік завжди піде до тієї, яку любить. Що з цього випливає, що Артем не любить Вероніку? А любить свою дружину Марію?

Тоді навіщо всі ці зради? Інтриги? Вся ця брехня дружині? Та й Вероніку він теж обманює! У цій ситуації ніхто не був щасливий. І так минуло два місяці. А потім Вероніка зрозуміла, що чекає дитину від Артема. Вона думала, що дізнавшись таку новину, він піде від дружини. Але цього не сталося. Артем дав зрозуміти Вероніці, що її дитина йому не потрібна.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩