Анатолій в свої 42 вже був двічі розлучений, і коли він зустрів 39-річну Олену, в якої була трикімнатна квартира, вирішив переїхати до неї. Так би мовити, вирішити своє житлове питання, так як у самого квартири не було. Але Олена зареклася, що після свого розлучення, вона і чути нічого не хоче про спільне проживання з іншим чоловіком

В 39 років Олена вже була розлученою. Саме в цей час вона зустріла 42-річного, двічі розлученого Анатолія. Три роки тому вони познайомилися на дні народження друзів, сподобалися один одному, почали зустрічатися.

До цього їх особисте життя виглядало наступним чином: у Анатолія є дочка від першого шлюбу. В свої 21 вона недавно вийшла заміж і народила, і син від другого шлюбу 9 років, на якого він ще сплачує аліменти. У Олени – дві дочки-близнючки 16-ти років, які живуть разом з нею, в трикімнатній квартирі. Анатолій же свою однокімнатну квартиру, де він жив з другою дружиною, залишив їй і синові, сам тепер перебрався на знімну квартиру.

В цьому якраз і вся справа. Анатолій відразу ж по-діловому обговорив умови зустрічей. Заявив, що двох шлюбів і двох розлучень йому досить, тому теж дуже зраділа – її все повністю влаштовувало. Повсякденного поділу побутових обов’язків вона досхочу наїлася і до розлучення.

Перший час все було ідеально: зустрічі 2-3 рази в тиждень, зрідка спільний вихід у світ – в гості на дні народження друзів, у кіно, кілька разів були в театрі, влітку на тиждень їздили до моря. Олена була повністю задоволена ситуацією, що склалася. Чоловік ніби і є, але немає всього іншого, що найчастіше привносить в життя жінки чоловік: немає необхідності його обслуговувати в побуті: купувати йому продукти, готувати, годувати, мити за ним посуд, прати-прасувати його одяг, терпіти його закидони, поганий настрій, відповідати за «погоду в будинку» та інше.

Олена була впевнена, що задоволений і сам Анатолій. Він сам перший запропонував такі відносини, і був позбавлений всього того, на що скаржаться чоловіки в співжитті з жінкою: ніхто не дістає його, не вимагає грошей і подарунків.

І ось рік тому кавалеру раптом закортіло руйнувати цю практично ідилію. Анатолій раптом почав натякати на те, що йому важко оплачувати знімну квартиру і одночасно платити аліменти синові, що дочка недавно народила і їй треба допомагати, що мама, яка живе в райцентрі недалеко від міст, захворіла і теж треба допомогти, що з його однокімнатної орендованої хрущовки далеко добиратися до роботи, а ось від Олени – всього то 2 зупинки і т. д., і т. п.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩