Одного вечора до мене прийшла моя найкраща подруга. Чоловік був у відрядженні, ми, як завжди, сиділи на кухні і пили чай. Подруга з самого початку здалася мені якоюсь дивною, Ірина була сама не своя. Я запідозрила щось недобре і почала розпитувати, що ж сталося. Вона довго не могла зважитися, але, врешті-решт, все ж розповіла про причину своєї такої поведінки. Якби я знала, чим закінчиться ця сповідь, то не стала б, напевно, випитувати

 

15 років в шлюбі я провела в любові і злагоді з чоловіком. З Валерієм нас познайомила моя найкраща подруга Ірина. Вони разом навчалися і навіть деякий час зустрічалися. Але на момент знайомства зі мною вони вже розійшлися по різних напрямах. Мені він сподобався з першого разу. Та й я йому теж, як потім з’ясувалося. Ми відразу почали зустрічатися, а після закінчення університету відразу і одружилися.

І ось ми багато років вже разом. Так і продовжуємо дружити з Іриною, нашою звідницею, так би мовити. Ми завжди дружили сім’ями. Тільки подруга розлучилася, а ми так і продовжуємо жити з чоловіком разом. У нас двоє дітей. Хлопчик і дівчинка.

Ми навіть живемо з подругою в одному будинку, тільки в різних під’їздах. Але це тільки допомагає нам вечорами бігати один до одного в гості і бути в курсі всього, що відбувається в житті один одного. Чоловік завжди приходить їй на допомогу, коли потрібно щось зробити по дому.

Я завжди дуже довірливо ставилася до них, мені і в голову не приходило ревнувати чоловіка до подруги. Вони єдині, кому я могла довіритися без єдиного сумніву в душі. Я була впевнена, що це найближчі і надійні для мене люди. І я ніяк не могла навіть подумати, що одного разу вони обоє мене зрадять.

Одного вечора до мене прийшла моя улюблена подруга. Чоловік на той момент був у тривалому відрядженні, тому у нас була можливість говорити цілими ночами, перед вихідними. Ми, як завжди, сиділи на кухні і чаювали. Подруга з самого початку здалася мені якоюсь дивною, Ірина була сама не своя. Якщо раніше вона вела себе дуже вільно і розкуто у мене вдома, то в той вечір її було не впізнати. Вона була, немов скована в рухах і не могла толком підібрати слова для розмови.

Я запідозрила щось недобре і почала розпитувати, що ж сталося. Вона довго не могла зважитися, але, врешті-решт, все ж розповіла про причину своєї такої поведінки. Якби я знала, чим закінчиться ця сповідь, то не стала б, напевно, випитувати.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩