Мій чоловік завжди говорить, що кухня – це місце жінки і готувати їжу найлегше, що можна робити. І взагалі, що чоловікові на кухні не місце, і він заходить туди тільки щоб поїсти. По поверненню додому, Антон відправляється лежати на диван, а я в цей час займаюся домашніми справами. На мені буквально все. Хоча міг би допомогти хоч чимось: почистити або нарізати овочі або помити брудний посуд

 

Антон у мене хороший чоловік, в шлюбі я вже багато років і у мене прекрасна сім’я. Але є один невеликий недолік, який виводить мене з себе. Справа в тому, що мій чоловік абсолютно не допомагає мені по дому. Здається, що це дрібниця, але через це у нас з ним постійні непорозуміння.

Я не можу назвати його ледарем, але мені хотілося б допомоги від нього саме в побуті. Звичайно ж, що стосується «чоловічої роботи» по дому, то тут питань немає. Чоловік лагодить крани, розетки, виносить сміття і так далі. Але в іншому, допомоги від нього не дочекаєшся.

Ми обоє працюємо. Ось тільки по поверненню додому, Антон відправляється лежати на диван, а я в цей час займаюся домашніми справами. На мені буквально все! Насамперед я, звичайно ж, займаюся вечерею, адже сім’я голодна. При цьому я роблю все сама, чоловік мої прохання ігнорує.

Хоча міг би допомогти хоч чимось: почистити або нарізати овочі або помити брудний посуд. Він завжди говорить, що кухня – це місце жінки і готувати їжу найлегше, що можна робити. І взагалі, що чоловікові на кухні не місце, і він заходить туди тільки щоб поїсти.

Після вечері я зазвичай перу або прибираю в будинку. Поки я займаюся цим, чоловік тільки бурчить на мене, що я галасую або заважаю йому. Ніколи і ніякої допомоги мені він не чинив. Хоча, витерти пил або розвішати білизну на балконі могли б значно полегшити мені роботу і звільнити трохи часу для себе.

Плюс до всього, на мені ще й дитина, яку треба нагодувати, пограти з ним, вкласти спати тощо. Загалом, кожен мій день проходить однаково – цілий день я працюю, а потім весь вечір кручусь по дому. Часу на те, щоб розслабитися або просто полежати на дивані у мене немає.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩