Марина кинула роботу і поїхала з коханим, залишивши маму з бабусею в рідному місті. Вона так любила свого Діму, вірила в те, що тільки з ним вона буде щаслива. А він залишив її, коли чекала дитину, заради багатої

 

Марина кинула роботу і поїхала з коханим, залишивши маму з бабусею в рідному місті. Вона так любила свого Діму, вірила в те, що тільки з ним вона буде щаслива.

На той момент їй було 27, нареченому 29. Нормальний вік для того щоб створити сім’ю і завести дітей. Жили нормально, легко влаштувалися на роботу на новому місці. З мамою Діми Марина ніби як не конфліктувала, а й любові особливої ​​не було.

Жінка не чіпала Марину, Марина не зачіпала маму Діми, навіть коли та намагалася зробити їй щос не приємне.

На ділі, їй не подобалася дівчина у якої нічого не було, дівчину з грошима вона хотіла бачити поруч зі своїм єдиним сином і все шукала відповідну партію.

Коли дізналась, що чекає дитину, Марина з радістю повідомляє про це Дімі. Той ніби як не проти, поки не влазить його мама.

– Аферистка, шахрайка!

Жінка заявила, що не буде прописувати її в свою квартиру, що не дасть благословення і онука чи онучку ніколи не прийме, тому як він не зрозуміло чий ще.

Марина не витримала і висловила жінці все що про неї думала. Скандал, сльози, дівчина їде до мами – ніхто її навіть не намагається зупинити.

Сльози, важкий стан і народження здорової дівчинки. Марина на початку хотіла зробити тест на батьківство, а потім плюнула.

Витрачати на нього купу грошей – не варто! Вирішила сама піднімати, добре, що мама і бабуся допомагали.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩