Наречена промовила тост, після якого свекруха покинула свято

 

Майбутнє подружжя познайомилася ще в шкільні часи, тоді сильно закохавшись один в одного, вони більше не розлучалися. Тільки от не буває, що все ідеально. І у цієї пари були свої проблеми.

Справа в тому, що мати Діми відразу ж не злюбила майбутню невістку. Вона всіляко відмовляла сина від майбутнього весілля, запевняючи, що він занадто молодий, а таких Алл у нього буде сила-силенна.

Діма ігнорував слова матері, адже закоханий чоловік був готовий на все заради Алли, з якою вони пройшли крізь вогонь, воду і мідні труби. У день торжества, Алла, натерпівшись від свекрухи, вирішила виголосити тост.

Наважившись, вона заговорила: «Тетяна Анатоліївна, я хочу підняти цей келих за ваше здоров’я. Ми багато чим завдячуємо вам. Ви робили все можливе, щоб зруйнувати наші відносини: пліткували з сусідами, поширювали чутки, сварили нас, відмовляли Діму від весілля і навіть з’явилися на церемонію в білій сукні з заплаканими очима. Тепер ми стали сильнішими завдяки вашим старанням. Наша любов зміцніла і виросла в рази. Дякую вам за це”.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩