В жодному випадку не підбирайте ці речі!

 

На думку езотериків, речі особистого вжитку здатні вбирати енергетику своїх власників і далеко не завжди ця енергетика буває позитивною. Так ось, щоб разом зі знайденою річчю не знайти «букет» негативу, необхідно знати про те, які речі, втрачені іншими, дуже небажано піднімати і забирати собі. Навіщо вам потрібні чужі хвороби, негативні думки, проблеми? …

Езотерики вважають, що негатив цілком може перейти до нового власника речі і кажуть, що радість від знайденого може бути вельми недовгою, а ось проблем на свою голову можна знайти цілу купу. Воно вам треба?

До речі! Деякі з цих речей можуть бути залишені на вулиці (викинуті) після проведення будь-якого магічного ритуалу. Наприклад, на предмет було перенесено негативний вплив, потім людина забрав його з дому, викинувши, а ви знайшли …

А деякі подібні речі взагалі підкидаються спеціально, з розрахунком на те, що якась людина їх підніме: так люди намагаються позбутися від власних невдач або недуг, передавши їх іншому.

Звичайно, багато хто з нас знаходять чужі речі без будь-якої шкоди для себе, але все ж, прислухайтеся до думки езотериків. А раптом наступного разу не пощастить саме вам?

1. Залізні гроші

Металева монета легко вбирає в себе будь-яку енергетику, як позитивну, так і негативну. Позитивна енергія перетворює монету в талісман — але талісман навряд чи залишать на вулиці.

Куди ймовірніше, що в монету виплеснули негатив, а потім викинули, щоб від цієї позбутися від цієї енергії, яка руйнує. Крім того, ще наші предки помічали, що знайдені гроші ніколи не обіцяють збагачення: незабаром після знаходження невеликої суми грошей ви ризикуєте втратити набагато більше.

 2. Золоті прикраси

Дорогоцінний метал легко піддається магічному впливу, тому прикраси з золота або срібла часто використовують як приворот, при наведенні наклепу і зурочення. Кільця, особливо заручні, залишають на вулиці щоб розпрощатися з проблемами в особистому житті.

«Примірка» знайденої прикраси призведе до негативних наслідків навіть у тому випадку, якщо колишній власник втратив його випадково. Метал взаємодіє з енергетичним полем господаря і знає багато про його життя. Носіння чужої прикраси буде змінювати ваше власне біополе, доставляти дискомфорт і заважати вашій самореалізації.

3. Саморобні речі: ляльки, статуетки, м’які іграшки

Такі речі найчастіше виносять з дому з метою позбутися від наклепу. Імовірність того, що річ просякнута негативною енергією, особливо велика, якщо ви виявили її на перехресті або в місцях, які не користуються у людей популярністю. Така знахідка здатна принести у ваш будинок розлади, хвороби і матеріальні проблеми.

4. Голки і шпильки

Гострі металеві предмети легко заряджаються негативною енергією, тому рідко виявляються на вулиці випадково. Цілком ймовірно, що хтось використовував голку або шпильку в якості оберега, а потім втратив.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩