У МОЄЇ НАЙКРАЩОЇ ПОДРУГИ РОМАН З МОЇМ ЧОЛОВІКОМ. ПРО ЦЕ Я ДІЗНАЛАСЯ З ЇХ ЛИСТУВАННЯ, ЯКЕ Я ВИПАДКОВО ПОБАЧИЛА В ЧОЛОВІКОВОМУ ТЕЛЕФОНІ. РОЗПОВІДАТИ ЇМ НЕ ХОЧУ, ЩО ВСЕ ЗНАЮ ПРО НИХ, ІНАКШЕ Є ШАНСИ ВТРАТИТИ І ЧОЛОВІКА І ПОДРУГУ. ЯК ЦЕ ПРИПИНИТИ, Я НЕ ЗНАЮ

 

Про те, що чоловік мені зраджує, я підозрювала давно. Він був бабієм ще з молодих років, але я завжди думала, що це пройде. І що коли ми одружимося, він не буде мені зраджувати.

Треба сказати, що я не була шалено закоханою в свого чоловіка, але я бачила, що для сім’ї буде непоганим варіантом: працював на хорошій посаді, отримував багато, мені ні в чому не відмовляв, дітей маленьких любив, ну я і подумала, що він буде в майбутньому ще й хорошим батьком. А що ще треба для сімейного щастя?

Я не помилилася в тому, що він буде чудовим батьком. У нас народилося двоє дітей, він для них найкращий татусь. І як чоловік, як хазяїн він теж просто супер – я ніколи ні дня ніде не працювала, сиджу вдома, все маю, навіть домробітницю мені найняв, щоб мені легше було вести господарство.

Зараз я розумію, що не помилилася у виборі, я навіть за всі ці роки полюбила свого чоловіка, адже це справжня знахідка для будь-якої жінки.

У мене є найкраща подруга, вона розлучена. Марія часто приходить до мене і ми говоримо годинами ні про що. Вона знає абсолютно все про мене і мою сім’ю. Завжди мені повторює, що мені дуже пощастило з чоловіком.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩