КОЛИ НЕ СТАЛО БАТЬКА, ВИЙШЛО ТАК, ЩО БУЛА ЄДИНОЮ ЙОГО СПАДКОЄМИЦЕЮ. ПРАКТИЧНО ВІДРАЗУ БАТЬКОВА НОВА ДРУЖИНА ПРИЙШЛА ДО МЕНЕ НА РОЗМОВУ, ДІЗНАТИСЯ ПРО ДОЛЮ КВАРТИРИ. ВОНА РАЗОМ З СВОЄЮ ДОНЬКОЮ, ЗАПОДІЯЛИ МЕНІ БАГАТО ЛИХА, А ЗАРАЗ ВОНИ ПРОСИЛИ МЕНЕ НЕ ВИГАНЯТИ ЇХ НА ВУЛИЦЮ

Мій батько кинув нас з мамою, коли мені було десять років. Він залишив нам квартиру, в якій ми жили, а сам переїхав жити в квартиру, яка дісталася йому від бабусі. Залишив батько нас не просто так – у нього з’явилася інша жінка, в якої була донька на рік старша за мене.

За збігом обставин, бабусина квартира знаходилася в будинку навпроти. Ми часто бачилися з батьком і його новою сім’єю, а із зведеною сестрою ми взагалі почали вчитися в одній школі. І це було нелегко. Вона, як могла, знущалася з мене, в мою сторону постійно летіли неприємні слова, вона і інших намовляла, щоб сміялися з мене. Закинути мій портфель в туалет для хлопчиків, поцупити мою куртку з роздягальні або вилити на голову склянку компоту в їдальні – їм здавалося, що це дуже весело.

Ще гірше було, коли мама працювала на вихідних і відправляла мене до батька. Мені при вході повідомляли, що я тут ніхто, і щоб вела себе, як в гостях. А мені було дуже боляче дивитися на те, як квартира моєї бабусі стала гніздечком для татової нової сім’ї.

Зведена сестра могла штовхнути мене, забирала у мене абсолютно все, а мачуха робила вигляд, що нічого не бачить і не чує. Якось сестра насипала мені цукор в суп, а її мати змушувала мене це їсти. Коли я поскаржилася татові, мачуха з незворушним виглядом з’їла ложку супу з моєї тарілки і сказала батькові, що я брешу, мені ще й попало від нього за брехню.

Здавалося б, діти, що з них візьмеш. Але коли ми виросли, мені було сімнадцять і я закохалася в хлопця. Але зведена сестра все зробила для того, щоб забрати його у мене. В підсумку вони таки одружилися, бо сестра оголосила, що чекає дитину. Мій батько змусив його одружитися з сестрою. Мені було дуже боляче.

Коли сестрі ледь виповнилося дев’ятнадцять, вона народила дитину. Жили вони всі в квартирі мого батька, на його повному утриманні – батько дитини ще вчився, а зведена сестра кинула інститут. Їх шлюб тривав три роки, потім вони розбіглися. Тепер всі татові гроші йшли на утримання співмешканки, падчерки та «онука», я була відсунута на другий план.

Я теж хотіла в інститут, але змушена була йти працювати, тому поступила на заочний. На другому курсі сталася біда – раптово не стало мого батька. Його друга сім’я навіть не мала грошей, щоб нормально провести його в останню путь, тому ми з мамою все зробили за свій рахунок.

Коли я вступила в права спадщини, я вирішила, що прийшла пора і їм платити за рахунками. Я була дуже ображена на свого свого батька. Адже він мене кинув, дозволив на ді мною знущатися, ще й змусив мого коханого одружуватися не зі мною.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩