НАБЛИЖАВСЯ ДЕНЬ ВЕСІЛЛЯ. АЛЕ ВІРА ВЗЯЛА СЕРГІЯ І ПОЇХАЛА В СЕЛО ДО ВІЩУНКИ, ТА ПЕРЕДБАЧИЛА ЇМ ЩАСЛИВЕ ЖИТТЯ І БАГАТСТВО, АЛЕ ВІН МАЄ ПОКИНУТИ НАРЕЧЕНУ. І СЕРГІЙ СТАВ ЖИТИ РАЗОМ З ВІРОЮ, ХОЧА ЗНАВ, ЩО У НЕЇ Є ЧОЛОВІК І ДИТИНА

 

З Сергієм ми зустрічалися ще зі школи, він був серйозним, уважним, добрим хлопцем. Якось вийшло само собою, що він побачив у мені свою наречену. Сергій пішов в армію, відслужив, а я чекала його, не звертала уваги на інших хлопців. Нарешті він повернувся і відразу зробив мені пропозицію. Весілля вирішили зіграти взимку: треба було знайти хорошу роботу, вступити до вузу. До того ж житлове питання ще залишалося відкритим.

Робота знайшлася немов сама собою. Зарплата на той час була непогана, можна було утримувати сім’ю хоча б на перших порах. Сергій був зарахований на перший курс поза конкурсом, правда, вступив він на заочне відділення. Все складалося якнайкраще. Але перша осіння сесія принесла Сергію сюрприз. Сам того не бажаючи, він закохав у себе свою однокурсницю Віру – видну красуню блондинку.

Однокурсниця була рішуча від природи, красива за рахунок косметики, яскраво і модно одягалася, вміла подати себе. Тож не дивно, що Сергій втратив розум. Я не знала що мені робити.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩