ВЕСІЛЛЯ БУЛО ГУЧНИМ – А НАЙБІЛЬШЕ ТАНЦЮВАЛИ І ВЕСЕЛИЛИСЯ ТЕЩА ІЗ СВЕКРУХОЮ. ПРО МИНУЛЕ ДОМОВИЛИСЬ НЕ ЗГАДУВАТИ, БО В ЖИТТІ УСЯКЕ БУВАЄ. ГОЛОВНЕ, ЩО ЛЮБОВ ІРИНКИ І САШКА ПЕРЕМОГЛА УСЕ

 

Іринка ще тоді була маленькою і не розуміла, чому сваряться мама з татом. Вона чула їхні розмови на підвищених тонах і нічого не розуміла.

— Так тривати більше не може! — говорила мама. — Ти згодний ревнувати мене навіть до стовпа! Я втомилася від виправдовувань. Невже ти думаєш, що мені з донькою вистачає часу на інших чоловіків? Я настільки зайнята донькою, що й хвилини з нею вільної не маю! За матеріалами

— Ти мені нічого не говори, я все знаю! — вигукнув батько. — Глянь на себе в дзеркало, жоден чоловік не може спокійно повз тебе пройти, не обмірявши поглядом з ніг до голови. І я теж колись повівся на твою красу, а тепер ненавиджу і себе, і тебе.

Іринка пам’ятає, як тоді мама обняла її і заплакала. А потім було розлучення. Вони з мамою змушені були переїхати до бабусі, а батько до них приїжджав – спочатку щовихідних, а потім все рідше і рідше. А одного разу батько навіть забув про день народження донечки.

Батько практично зник з життя Іринки, зате вдомі нарешті поселився спокій. Мама витрачала усю свою любов і зарплату на Іринку, а та добре вчилася і була слухняною. Мама стала для неї найріднішою людиною, тому коли Іринка вперше закохалася, то поспішила все розповісти своїй мамі.

— Мамо, він сказав, що любить мене! — якось вигукнула донька з порога. Її очі сяяли від щастя. Мати знала, про кого так захоплено говорить її донька і не була впевнена, що саме цей хлопець їй потрібен, тому дала пораду:

— Доню, це тільки перше твоє кохання, а скільки їх ще у тебе попереду. Ви зустрічайтеся, я вам не забороняю, та дивися сама.

Відтоді Ірина та Сашко бачилися мало не щодня. Якось вони розговорилися про сімейні стосунки й Ірина відверто розповіла Сашку свою історію, про те, що батько давно їх покинув.

А хлопець повідав коханій свої сімейні таємниці. Він розповів, що у них в хаті голова сім’ї — матір. Вона вирішує що кому і коли робити, і він з батьком звик підкорятися її волі. Попередив, що дуже любить свою маму і ніколи б не ослухався її.

— А давай я завтра влаштую вам знайомство? — тут же придумав Сашко. — Ми ж з тобою вже два роки зустрічаємось і одружитись мріємо. Я думаю, настав час познайомитися з майбутньою свекрухою!

На наступний день вона прийшла в гості до майбутньої свекрухи і та відразу закидала її запитаннями. На глибокі запитання свекрухи Іринка відповідала короткими реченнями:

— Живу з мамою. Закінчила училище. Працюю швачкою.

Дівчина бачила, що не подобається вона мамі Сашка, вона цілу ніч не спала, а вранці дала собі слово будь-що здобути вищу освіту. Вирішила відразу повідомити про це коханому.

— Або ми одружуємось, або я їду в Київ поступати на юриста! – випалила вона при зустрічі.

Сашко зніяковів, але не хотів показувати цього. А тоді сказав:

— Добре, але мені треба порадитись з мамою.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩