У СИНА ТАМАРИ БУВ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ. ПРИЙШЛО 20 ГОСТЕЙ. ВСІ ГУЛЯЛИ, ВЕСЕЛИЛИСЯ, ЛИШЕ СВЕКРУХА СИДІЛА З НЕЗАДОВОЛЕНИМ ОБЛИЧЧЯМ, ТРОХИ ПОЇЛА І ПІШЛА. НАСТУПНОГО ДНЯ МЕНІ ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА ТАМАРА, ВОНА ПЛАКАЛА, ДО НЕЇ ВРАНЦІ ПРИХОДИЛА СВЕКРУХА

 

Моя подруга Тамара 5 років тому вийшла заміж. Чоловік Дмитро у неї дуже хороша людина. Завжди в усьому допомагає, підтримує у важкі моменти. У них немає секретів, живуть, як то кажуть “душа в душу”.

Єдине, з ким не пощастило Тамарі, так це зі свекрухою. Свекруха до невістки настроєна не дуже дружелюбно, в усьому докоряє, не соромиться в виразах, коли з нею розмовляє, постійно дорікає синові, що гіршої дружини й не знайти. Тамара вже почала хвилюватися, щоб свекруха не зруйнувала їх шлюб, адже останнім часом постійно телефонує синові, завжди запрошує його до себе, але без дружини.

Живуть вони окремо, в різних кінцях міста, бачаться тільки на великих святах. Тамара – хороша і гостинна господиня, вона з радісттю зустрічала свекруху, пригощала її завжди найсмачнішим.

Завжди дивуюся як смачно і багато всього вона готує. Кілька днів тому у синочка Тамари був день народження: Петрикові виповнилося три роки. Гостей було чимало, чоловік 20 разом з дітьми.

Того вечора я побачила її свекруху, можливо, в другий або третій раз, але ось у мене і раніше створювалося не дуже добре враження про неї, така собі королева, яка в усіх хоче бачити покору і відданість.

Такий вид жінок, яким всі все винні.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩