ОЛЕКСАНДРА ВІКТОРІВНА ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА СИНОВІ, ЩОБ ПРИВІТАТИ, СЬОГОДНІ У НЬОГО ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ. ТЕЛЕФОН ВЗЯЛА НЕВІСТКА. ВОНА СКАЗАЛА, ЩО ВОНИ З АРТЕМОМ ЗАРАЗ В РЕСТОРАНІ, ВІН ПРИЙМАЄ ПРИВІТАННЯ І ПОДАРУНКИ, А ДЛЯ НЕЇ ЧАСУ НЕМАЄ. НЕВІСТКА СКАЗАЛА, ЩОБ СВЕКРУХА ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА ЗАВТРА. КОЛИ ТРЕТЯ ДРУЖИНА ЇЇ СИНА ПОКЛАЛА ТЕЛЕФОН ОЛЕКСАНДРА ВІКТОРІВНА РОЗПЛАКАЛАСЯ, А ПОТІМ ЗВЕРНУЛАСЯ ДО МЕНЕ

 

Минулого року я познайомилася з Атемом. Ми з ним почали зустрічатися. До знайомства зі мною Артем був двічі одружений, але щось у них не склалося. Дітей у попередніх шлюбах не було.

Одного дня Артем запросив мене відсвяткувати його день народження в хорошому ресторані. Я з радісттю погодилася, купила гарний подарунок, спеціально підібрала святкову сукню і приїхала. Сиділи ми з Артемом у затишному ресторані, їли, розмовляли, і йому в цей час зателефонувала мама.

Артем трішки посміхнувся і почав дякувати їй за привітання, а мене наче осяяло – у неї ж теж свято! Я пошепки попросила Артема дізнатися, що робить зараз його мама, він швидко запитав, і мені передав її відповідь – що вона зараз одна, телевізор дивиться. Він закінчив розмову, яка тривала десь хвилини дві, я запропонувала купити красивий букет квітів і смачненький торт, поїхати додому до неї і привітати його маму зі святом.

Артем погодився і сам зателефонував мамі та попередив, що ми приїдемо зараз до неї, щоб вона зробила чай.

Коли я вручила їй букет і привітала з днем ​​народження її сина, вона дуже розчулилася і так щиро розплакалася, що у мене самої виступили на очі сльози. Потім, коли ми пили чай з тортиком, мама Артема розповіла мені про двох колишніх дружин свого сина.

Як вони забороняли їй не тільки приїжджати на його дні народження до них додому, але ще і телефонувати з привітаннями в цей день їй було не можна. Вони швидко давали зрозуміти, що це вже їх чоловік, у них сім’я, у цей день вони зайняті всі, святкують і не можуть взяти телефон, коли дзвонить свекруха.

Я немогла оговтатися після почутого: як таке взагалі можливо? Промінняти маму, найближчу і найріднішу людину, на якійсь безглузді святкування? В той вечір я зрозуміла для себе одну дуже цікаву річ: Артем – негідний чоловік, він готовий слухати забаганки дружини. Куди спідниця потягне, туди і піде. Він не цінує жінки, яка подарувала йому життя, свою матір, невже він щиро цінуватиме мене? А для чого мені такий чоловік? А з Артемом ми після того вечора розлучилися, він навітьне зрозумів чому. Але з його мамою, Олександрою Вікторівною, ми частенько спілкуємося. Звісно не як подруги, але як хороші знайомі. Вона виявилася дуже хорошою людиною, порядною та щирою жінкою.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩