В ТОЙ ЖЕ ДЕНЬ Я ПОЇХАЛА НА РОБОТУ І НАПИСАЛА ТАМ ЗАЯВУ НА ЗВІЛЬНЕННЯ. ПІД КРИКИ СВЕКРУХИ, Я ЗБИРАЛА НАШІ З СИНОМ РЕЧІ. ЗІБРАВШИ РЕЧІ, Я ЗАБРАЛА ДИТИНУ І ПІШЛА. ЧОЛОВІК, ВЖЕ КОЛИШНІЙ, ЗІ МНОЮ НАВІТЬ НЕ РОЗМОВЛЯЄ, ВСІМ СВОЇМ ВИГЛЯДОМ ПОКАЗУЮЧИ, ЯК Я ЙОГО РОЗЧАРУВАЛА. А Я ДОСІ НЕ РОЗУМІЮ, ЧОМУ ТАК ДОВГО ВСЕ ЦЕ ТЕРПІЛА

 

Ще перед нашим весіллям чоловік попередив мене, що його мама для нього – все. Тоді я сприйняла його слова до кінця. А варто було б. Жили ми зі свекрухою, тому що чоловік так звик, біля мами, без ніякого напрягу. Навіщо ще щось шукати? Мама все знає, мама всім управляє.

Перше моє знайомство з свекрухою пройшло жахливо. Спочатку їй не сподобалась моя зовнішність, потім їй не підійшов мій вік. Розкритикувавши мене по всіх параметрах, свекруха покликала мене на кухню зі словами: «Подивимося, що ти вмієш, люба. Може, хоч тут проявиш себе.»

Та не судилося, бо те, що я приготувала, свекруха відразу ж викинула у відро. «І тут тебе ще вчити і вчити» – процідила свекруха крізь зуби і пішла. Чоловік до цього всього поставився дуже спокійно. Він обняв мене і сказав: «Люба, не переживай ти так, мама тебе всьому навчить».

Мені ще в той вечір треба було від них бігти, не оглядаючись. Але я дуже любила свого чоловіка, тому подумала, що зможу, що з часом звикну. Любов і молодість взяли верх над здоровим глуздом.

Ми одружувались там і тоді, де сказала свекруха. Сукню вибирала теж вона. Перший танець для молодят замість мене з моїм чоловіком танцювала теж вона. Жодна подія в нашому житті не відбувалася без її участі. Ми жили під абсолютним контролем свекрухи – віддавали їй всі свої зароблені гроші, якщо щось і купували, то звітували потім чеками. Свекруха вирішила здавати мою квартиру, а гроші за оренду вона забирала собі.

Коли я народила дитину, вона і тут все за мене вирішила – відразу після виписки я вийду на роботу, а дитину їй залишу. Я  працювала майже весь день, тому практично не бачила, як росте мій син. Він ще спав, коли я йшла на роботу, і вже спав, коли приходила. Свекруху він почав називати мамою.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩