СВІТЛАНА МОЯ НАДУМАЛА ЗАМІЖ ВИХОДИТИ, МОВЛЯВ, ЗНАЙШЛА СВОЮ ДОЛЮ. АЛЕ Я ТОДІ НЕ ДОЗВОЛИЛА ЇЙ ОДРУЖУВАТИСЯ. ХЛОПЕЦЬ З БАГАТОДІТНОЇ СІМ’Ї, МАТЕРІАЛЬНО НЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНИЙ, БЕЗ ЖИТЛА. Я ЙОМУ ТАК ПРЯМО Й СКАЗАЛА: “СПЕРШУ НАДБАЙ ЩОСЬ, А ВЖЕ ПОТІМ ЖЕНИСЯ”. ЧЕРЕЗ ЯКИЙСЬ ЧАС ПОЇХАВ ВІН НА ЗАРОБІТКИ, А ЧЕРЕЗ ПІВ РОКУ ТАМ І ОДРУЖИВСЯ. СВІТЛАНА ЛЕДВЕ ЦЕ ПЕРЕЖИЛА, ДОСІ НА МЕНЕ ОБРАЖАЄТЬСЯ

Я вже кілька років на пенсії. Живу в райцентрі, маю невелику господарку. Та й невеличкий кусень города біля хати. Зараз у мене дуже одноманітне життя, але так завжди не було. Ми з чоловіком намагалися крутитися все життя. Разом багато років пропрацювали на одному підприємстві. Заробили трохи, збудували собі будинок. Саме заробили, бо, «витягуючи» план, днювали й ночували на заводі. Разом двох дітей виростили, самі — бо бабусі нам не допомагали.

А потім дітей на ноги ставили, обох в інституті вивчили. І син, і дочка мають вищу освіту. Ми, взагалі, багато для них зробили. Моя старша донька велика мрійниця, яка дивиться на життя крізь рожеві окуляри. Така була моя свекруха, то донька в неї і вдалася. Мою доньку вабило мистецтво, музика. Вона дуже хотіла в музичному училищі навчатися, мріяла про консерваторію. Але я собі так подумала, хіба цим можна заробити на життя? Джерело

Талант у неї був, але чи мало таких. Важко пробитися і цим заробити. Треба ж про хліб думати, так як ми колись з чоловіком робили. Ми і вмовляли її, і сварили, й таки домоглися свого: стала наша Світлана студенткою економічного інституту. Але вже на другому курсі заявила, що далі вчитися не хоче, бо їй не цікаво. Тоді вдома був скандал, коли вона сказала, що хоче навчання кидати. Після розмов на підвищених тонах, донька таки взялася за розум.

Але потім виникла ще одна проблема – Світлана надумала заміж виходити, мовляв, знайшла свою долю. Але я тоді не дозволила їй одружуватися. Хлопець з багатодітної сім’ї, матеріально не забезпечений, без житла. А Світланці спершу навчання треба було закінчити. Я йому так прямо й сказала: “Спершу надбай щось, а вже потім женися”. Через якийсь час поїхав він на заробітки, а через півроку там і одружився. Світлана ледве це пережила, досі на мене ображається.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩