КОЛИ ДОНЬКА ПІШЛА В САДОЧОК, ДРУЖИНА ВИРІШИЛА ПОВЕРНУТИСЯ НА РОБОТУ. ТОДІ Й ПОЧАЛОСЯ МОЄ НЕЛЕГКЕ ЖИТТЯ, ПРО ЯКЕ НАВІТЬ РОЗПОВІДАТИ ВАЖКО

 

Я живу в невеликому селі, займаюсь фермерством. Іноді до мене приїжджають різні відвідувачі, хтось проконсультуватися, але здебільшого подивитись і пофотографуватись. Так було і того дня. До мене на господарство приїхала компанія дівчат, вони фотографувались, сміялись загалом весело проводили вихідний день. Я пригостив їх кавою, ми познайомились, одну з них звали Юлія. Так я познайомився зі своєю дружиною.

Через пів року ми одружилися. А ще через рік у нас з’явилася донька, назвали ми її Оксана. Жили ми в мене , дружина займалась домашніми клопотами, а я розвивав господарство. Так минуло три роки, три чудових роки сімейного життя. Коли донька пішла в дитячий садочок, Марина вирішила повернутись на свою попередню роботу. Я звичайно був проти, їй кожного дня доводилось їздити за 30 кілометрів у місто. Я не погано заробляв і нам цього вистачало, але вона настояла на своєму.

Через рік, я помітив в дружині якісь зміни. Вона наче стала віддалятись, як від мене, так і від доньки. Коли я намагався в неї щось з цього приводу запитати, вона всіляко ухилялась від розмови. Я почав підозрювати, що у Юлії хтось є.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩