ЯКОСЬ СВЕКРУХА ПІДІЙШЛА ДО МЕНЕ І СКАЗАЛА МЕНІ, ЩО ВОНА ХОЧЕ ЗМІНИТИ СВІЙ ЗАПОВІТ І ВНЕСТИ МЕНЕ ДО СПИСКУ СПАДКОЄМЦІВ. ВОНА ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА СТАРШИМ «ДІТЯМ» І ЗАЯВИЛА, ЩО ХОЧЕ ВСЕ СВОЄ МАЙНО РОЗДІЛИТИ НЕ НА ТРИ, А НА ЧОТИРИ ЧАСТИНИ: ТРИ ДІТЯМ І ОДНУ ТУРБОТЛИВІЙ НЕВІСТЦІ. НА НАСТУПНИЙ ДЕНЬ І БРАТ, І СЕСТРА ЧОЛОВІКА БУЛИ У НАС ВДОМА І ЗАБРАЛИ ВІД НАС СВОЮ МАТІР, АБИ ТІЛЬКИ НЕ ДІЛИТИСЯ ЗІ МНОЮ СПАДКОМ

Першим моїм коханням був мій однокласник Микола. Ми дружили з ним ще зі школи і я навіть думала, що колись ми одружимося. Та вийшло так, що я чекала дитину і коли Микола про це дізнався, він буквально випарувався з мого життя. Поїхав з села, аліменти платити відмовився. Я викреслила його зі свого життя і почала виховувати дитину сама. Моя мама мені допомагала і в усьому підтримувала .

Коли син пішов до школи, я познайомилася з Станіславом. Чоловік був набагато старшим за мене, але було щось в ньому таке, що не могло не привернути уваги. Він був розсудливим, поміркованим, надійним. Ми почали жити разом, він став для мене надійною опорою і підтримкою. Допоміг мені поступити в інститут на заочну форму навчання, а потім ще й відкрити власний  бізнес. Він постійно мені говорив: “Ти зможеш, ти молодець, у тебе все вийде!”. Мені дуже допомагала його підтримка.

Незабаром і справді мої справи пішли вгору. Але потім я зрозуміла, що перебуваю в щасливому очікуванні. Станіслав літав від щастя, адже на той час йому було вже сорок сім років і в нього ще не  було дітей. Він практично носив мене на руках. Але наше щастя тривало не довго – захворіла моя свекруха, мати Станіслава. Жінка вже була в поважному віці. Виникло питання, хто догляне матір. На сімейній нараді брат і сестра мого чоловіка дружно вирішили, що доглядатиме свекруху невістка, тобто я.

До нас додому привезли літню жінку, якій було вже за 80. Часто у неї були проблеми з пам’яттю. Я практично розривалася між маленькою дитиною і старенькою, немічною свекрухою. Чоловік допомагав тільки на вихідних, я була на межі. Якось свекруха підійшла до мене і сказала мені, що вона хоче змінити свій заповіт і внести мене до списку спадкоємців. Вона зателефонувала старшим «дітям» і заявила, що хоче все своє майно розділити не на три, а на чотири частини: три дітям і одну турботливій невістці.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩