СЕРГІЙ ПРИЇЖДЖАЄ НА НАСТУПНІ ВИХІДНІ ЗНАЙОМИТИСЯ. МИ З НИМ СПІЛКУЄМОСЯ ВЖЕ РІК, А Я Й ДОСІ НЕ СКАЗАЛА ЙОМУ ПРО ДИТИНУ. І ЯК ЗАРАЗ БУТИ, Я НЕ ЗНАЮ. БОЮСЯ, ЩО КОЛИ СЕРГІЙ ПРО ЦЕ ДІЗНАЄТЬСЯ, ВІН МЕНЕ КИНЕ

 

Нещодавно у мене з’явилася можливість налагодити своє особисте життя. Але, здається, я сама все зіпсувала. Мені двадцять три, але я виглядаю молодшою за свої роки. І коли я познайомилася з двадцятирічним хлопцем, він не побачив різниці у віці.

Вийшло ще й так, що я дуже рано народила дитину. З чоловіком ми не жили жодного дня, він зразу сказав, що дитина – це мої проблеми. Вже пройшло шість років, а він не підтримує з нами жодних контактів. Я намагаюся сама давати своєму синові все необхідне. Працюю і в перукарні, і беру клієнтів додому.

А кілька місяців тому в інтернеті я познайомилася з чудовим хлопцем. У нас з ним багато спільного. Ми спочатку просто спілкувалися, але з часом ця дружба переросла у щось більше. Ми закохалися. Про дитину, і про те, що я старша за нього на три роки, я промовчала. Але тепер Сергій хоче приїхати до мене.

На даний момент, ми в стосунках вже майже рік, я розумію, що це саме той чоловік, що я бачу з ним своє подальше майбутнє і також чітко усвідомлюю, що повинна сказати йому правду. Але я боюся, бо не знаю, як він на це відреагує. Я не хочу втрачати коханого.

Якось в розмові Сергій сказав мені, що він ще дуже молодий, йому лише двадцять років і про дітей йому думати ще рано. Ось як після цього йому зізнатися, що у мене вже є шестирічний син?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩