МАРИНА ПОПРОСИЛА МЕНЕ ВЗЯТИ ДЛЯ НЕЇ ТЕЛЕФОН У КРЕДИТ. Я ВІДМОВИВ, І ВОНА ПІШЛА ВІД МЕНЕ. МИ РОЗІЙШЛИСЯ. Я ДУЖЕ СУМУЮ ЗА МАРИНОЮ І ЇЇ ДОНЬКОЮ. МОЖЕ ТРЕБА БУЛО ВЗЯТИ ЦЕЙ КРЕДИТ? ЦЕ Ж ВСЬОГО ЛИШЕ ГРОШІ, А ПОЧУТТЯ ВАЖЛИВІШІ

З Мариною я познайомився випадково, стояв в черзі в магазині, розговорилися, знайшли багато спільних тем. Обмінялися телефончиками, почали зустрічатися. Ця дівчина спочатку мені дуже сподобалася.

Марина працювала в лікарні медсестрою. І якось почала скаржитися, що у неї дуже важка робота, бувають нічні зміни, пацієнти примхливі, а зарплата маленька. Я подумав, і запропонував їй піти з роботи.

– Не подобається, звільняйся – сказав я – у мене достатньо грошей, щоб утримувати нас обох.

Марина цим моїм словам дуже зраділа, вона ніби чекала на них. В той же день вона звільнилася і щаслива оголосила мені про це. Я сам працюю на фірмі по виготовленню меблів. Робота стабільна, зарплата регулярна. Мені навіть подобається те, чим я займаюся. Нехай думаю, і Марина знайде роботу, яка буде приносити їй задоволення або, хоча б, не буде дратувати. Адже це важливо для кожної людини.

Я живу з мамою в двох кімнатній квартирі, а Марина з своєю бабусею і донькою від першого шлюбу – Надійкою тісняться в маленькій однокімнатній квартирі. Я був частим гостем в її домі, приносив дитині і іграшки, і одяг, і харчування.

Минула зима, але Марина так і не знайшла роботу – то платять мало, то умови не подобалися. Зате вона постійно просила, щоб я їй щось купував. От зараз вона почала плакатися, що весна прийшла, а у неї ні курточки, ні взуття відповідного. Та й донечці теж треба багато всього купити. Я все купував, що вона казала.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩