КОЛИ Я ПРИЇХАЛА З-ЗА КОРДОНУ, ТО ДІЗНАЛАСЯ, ЩО ЧОЛОВІК З МОЄЮ СЕСТРОЮ ЖИЛИ ВЕСЬ ЧАС В НАШІЙ КВАРТИРІ. ПОТІМ МАМА СКАЗАЛА, ЩО ЮЛЯ ЧЕКАЄ ДИТИНУ. Я ВІДРАЗУ РОЗЛУЧИЛАСЯ З ЧОЛОВІКОМ. ЯКОСЬ РОДИЧІ ЗАПРОСИЛИ МЕНЕ НА СВЯТО, І СЕСТРУ ТАКОЖ, Я СКАЗАЛА, ЩО НЕ ПРИЙДУ. НАСТПНОГО ДНЯ МЕНІ ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА ЮЛЯ, СКАЗАЛА, ЩО ТАК НЕ РОБИТЬСЯ, ЩО МИ МАЄМО ПІДТРИМУВАТИ РОДИННІ ЗВ’ЯЗКИ, ЩОБ НЕ СТАЛОСЯ У НАС В ЖИТТІ, МИ Ж РОДИЧІ. В НЕЇ СКОРО БУДЕ ДИТИНА І ЇЙ ПОТРІБНА ДОПОМОГА. Я КИНУЛА ТЕЛЕФОН, НЕ МОГЛА ВСЕ ЦЕ СЛУХАТИ. АЛЕ ЦИМ ВСЕ НЕ СКІНЧИЛОСЯ, СЕСТРА ПРИЙШЛА ДО МЕНЕ НА РОБОТУ

 

З Дмитром ми одружилися 10 років тому. Дітей у нас не було, і швидше за все, причина була в мені, на жаль. Жили ми мирно, майже ніколи не сварилися, але проблема з дітьми не давала мені спокою. Якось подруга порадила поїхати в іншу країну і пройти там лікування. І я вирішила туди поїхати.

Провела там близько місяця. Все було добре, ми регулярно телефонували один одному. По приїзду додому помітила, що він змінився. Став ховати від мене очі. Спочатку я цьому не надала значення, вирішила, що трохи відвик від мене. Але з часом все з’ясувалося.

Якось я запросила в гості родичів, прийшла і моя сестра Юлія. Я помітила, що вони з Дмитром поводяться відчужено. Намагаються не дивитися один на одного, а якщо випадково зіткнуться, то шарахаються в сторони. Увечері вирішила розпитати у чоловіка, в чому причина їх поведінки.

Я думала, що вони посварилися поки мене не було. Чоловік спочатку червонів, але потім зізнався, що все сталося випадково,  і у них закрутилося. Поки я була на курорті, вони жили в нашій квартирі. Чоловік стверджував, що шкодує, але те, що трапилося не змінити.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩