У МОЄЇ ДОНЬКИ ДВОЄ МАЛЕНЬКИХ ДІТЕЙ, АЛЕ МІЙ ЗЯТЬ ЇЙ ЗОВСІМ НЕ ДОПОМАГАЄ. Я СЬОГОДНІ ЇЙ ПОДЗВОНИЛА І КАЖУ: – НЕХАЙ ТВІЙ ЧОЛОВІК ДО МЕНЕ ЗАЇДЕ ПІСЛЯ РОБОТИ, Я КОТЛЕТ НАРОБИЛА, ПИРОГІВ НАПЕКЛА І ВАМ ПЕРЕДАМ, ЩОБ ТОБІ НЕ ГОТУВАТИ ХОЧА Б. А ВОНА МЕНІ ВІДПОВІДАЄ: – А МИКОЛА СЬОГОДНІ ВВЕЧЕРІ ДОДОМУ НЕ ЇДЕ. ПІСЛЯ РОБОТИ ВІН ЇДЕ НА ДАЧУ ДО СВОЄЇ МАМИ! ВОНА ПРОСИЛА ДОПОМОГТИ ПРИБРАТИ ВСЕ ТАМ ПІСЛЯ ЗИМИ. ОСЬ ЯК ТАК? У МЕНЕ ЦЕ ПРОСТО В ГОЛОВІ НЕ ВКЛАДАЄТЬСЯ

Я взагалі не розумію, для чого моїй доньці чоловік. Він же абсолютно нічого їй не допомагає, а у них двоє маленьких дітей. Не те, що ми з моїм чоловіком, все робили разом. Ось вчора обоє малюків захворіли. Дочка вже два дні вже не спить, не їсть там з ними. І я теж не дуже себе почуваю, тому не можу прийти і допомогти. Думаю, хоч їсти зготую і передам.

Я сьогодні їй подзвонила і кажу: – Нехай твій чоловік до мене заїде після роботи, я котлет наробила, пирогів напекла і вам передам, щоб тобі не готувати хоча б. А вона мені відповідає: – А Микола сьогодні ввечері додому не їде. Після роботи він їде на дачу до своєї мами! Вона просила допомогти прибрати все там після зими. Ось як так? У мене це просто в голові не вкладається! Діти хворі, а він до мами їде. Джерело

Мій зять мені категорично не подобається. Працює на звичайній роботі в якомусь офісі, грошей заробляє мало, підробітків не шукає. Жити прийшов в нашу квартиру. У них двоє дітей – доньки півтора і трьох років. Так він Наталі з дітьми допомагає тільки тоді, коли вона бере дитину і садить йому на коліна. Йому треба постійно ставити завдання, нагадувати і контролювати. І навіть в такому випадку йому вдається не зробити – забути, втекти, відкласти на завтра. Постійно в телефоні сидить, а те, що діти кричать, він не бачить.

Моя Наталя мало того, що все господарство і двох дітей на собі тягне, так ще й ночами підробляє перекладами. Не можу більше дивитися на те, як вона виснажується. Я взагалі не розумію, навіщо їй такий чоловік! Адже вона сама прекрасно справляється і з дітьми, і з побутом, і з усіма проблемами. Ці штани на дивані їй ні до чого. При цьому, як не дивно, але мою Наталю все влаштовує, і вона постійно захищає чоловіка від мене. Коли я поцікавилася, чому «після роботи не додому», донька мені відповіла: – Мамо, я з дітьми впораюся сама! Не вперше хворіють.

Я не могла заспокоїтися, і продовжила висловлювати свою думку:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩