І все було б добре і навіть прекрасно, але як тільки ми переїхали в нову квартиру, до нас стали часто приїжджати рідні чоловіка. У нього 2 сестри і молодший брат. У них якось одразу з’явилась купа справ у столиці. І все це з ночівлею, інколи ще й друзів з собою беруть

 

Я вийшла заміж трохи більше року тому, зустрічалися 3 роки, знімали квартиру в столиці. Зараз взяли двокімнатну в кредит, адже обоє гарно заробляємо.

І все було б добре і навіть прекрасно, але як тільки ми переїхали в нову квартиру, до нас стали часто приїжджати рідні чоловіка. У нього 2 сестри і молодший брат. Коли ми знімали житло, вони не зупинялися у нас ніколи  (тому що це була маленька однокімнатна квартира). У них постійно знаходяться якісь справи в столиці, то на концерт, то в магазин … Причому вони цілком могли б в цей же день повернутися додому (близько 40 км), але вважають за краще залишитися на ніч «у братика», як вони кажуть.

Я нічого проти родичів чоловіка не маю. Вони хороші люди, вся сім’я дуже дружна. Але мені дуже не комфортно, коли у нас вдома знаходяться «гості» з ночівлями. За останній місяць у нас 2 рази залишалася одна сестра з племінницею і 3 рази друга сестра. Я навіть думати не хочу, що молодший брат чоловіка надумав після закінчення школи навчатись в столиці.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩