І все було б добре і навіть прекрасно, але як тільки ми переїхали в нову квартиру, до нас стали часто приїжджати рідні чоловіка. У нього 2 сестри і молодший брат. У них якось одразу з’явилась купа справ у столиці. І все це з ночівлею, інколи ще й друзів з собою беруть

Я по натурі людина гостинна, рада всім і готуюся до їх приходу, намагаюся наготувати і пригостити чимось смачним. Але зараз я при надії, швидко втомлюється спина, мені вже важкувато довго стояти біля плити.  Я стала дуже погано спати, адже це незручно. Коли хата порожня я тихцем, аби не розбудити чоловіка і ду в іншу кімнату і вже там вигадую собі якесь заняття до ранку. Все-таки я хочу відчувати себе вдома більш вільно. Не знаю, можливо, комусь такі негаразди здаються дріб’язковими і надуманими. Може, у мене зараз через мій стан такі нестабільні емоції, але мені некомфортно і це факт.

Я не знаю, як краще обговорити з чоловіком все це. Не хочу його образити. Та й не уявляю, який може бути вихід з цієї ситуації. Якщо навіть він мене послухає і попросить родичів не залишатися у нас хоча б на ніч, то, швидше за все, образяться вже вони. Виходить, я ось так на початку сімейного життя вже зіпсую відносини з сім’єю чоловіка. Так теж не хочеться, адже вони добрі і хороші люди ….

Так що мені робити? Терпіти?

Головна картинка – pexels.

Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩