Одного разу до мене в кабінет заходить жінка, років сорока п’яти. Сідає і починає розмову про те, що вона колишня дружина мого чоловіка, що я у нього вже п’ята дружина і що він мене зараз покине, як і всіх колишніх своїх дружин.

 

З чоловіком ми познайомилися через Інтернет. А що, це зараз дуже навіть поширений вид знайомств. Я вже не молоденька дівчинка, щоб бігати по кафешках в пошуках свого судженого. Він теж чоловік «у розквіті сил», публічна особа. Ми довго листувалися, довго не могли зустрітися, так як жили в різних містах. Але ця мить настала: я приїхала в його місто, ми зустрілися в кафе, поговорили і вирішили зустрічатися.

Відстань між нашими містами 30 км, у обох є машини, так що ніяких проблем для зустрічей не було. Ось тільки однин нюанс все ж був – мій обранець був одружений, але мене він переконав, що вже розлучається, і я повірила. У ньому була таке чарівність, така харизма, такий стрижень всередині, що ніяка б жінка не встояла, в тому числі і я. Я тоді подумала, що хай нічого серйозного може і не вийде, але в компанії я вже буду не одна.

Я працюю головним бухгалтером в будівельній фірмі. Звичайно, ніколи немає часу, постійно ці звіти, пошук грошей для вирішення робочих ситуацій. Але, не дивлячись на це, я завжди знаходила час, щоб поїхати до свого чоловіка. Зустрічалися ми два рази в тиждень, а то і один раз. Він завжди був з квітами, в гарному костюмі, дорогий одеколон. У ньому було все те, що мені подобалося в чоловікові.

Ми знімали квартиру, тому що в його квартирі дружина. Я спочатку не помічала, а потім почала замислюватися, що все, що ми купуємо або знімаємо на час цих зустрічей, більшу частину оплачую я. Але і в цей раз я нічого не сказала, мені подобалося те, що у мене в житті відбувається, те, як я проводжу час.

Він мене знайомив з друзями, я всім дуже подобалася, він пишався і захоплювався нашими відносинами. Так, звичайно все було класно, але те, що він одружений, мене не влаштовувало, і на роль коханки я теж не претендувала. І в один день я йому сказала, що потрібно це питання вирішувати, інакше я припиняю наші відносини. Минув час, мені на роботу кур’єр приносить величезний букет троянд, а в ньому листівка зі словами «з сьогоднішнього дня я весь твій». Я все зрозуміла, дуже зраділа, ввечері він приїхав до мене і ми стали жити разом. Через рік розписалися, подію відзначили в колі рідних і близьких друзів.

Працювати мій чоловік залишився в тому місті, де жив раніше, але щовечора повертався додому. Я йому пропонувала перевестися, але він говорив, що у нього там все схоплено, все під контролем, а тут потрібно починати з нуля. Так ми і жили, діти у мене і у нього вже дорослі, у них свої сім’ї.

Я ніколи його не питала про його колишню дружину, а він і не розповідав. Одного разу за вечерею я, все-таки, заговорила, мені було цікаво, чому він з нею розлучився. Чоловік сказав, що просто не зійшлися характерами, вона дуже домашня людина, а він любить відвідувати різні заходи, проводити час з друзями.

Знову робота, робота, робота. За нею не помічаєш, як летить час, не помічаєш дрібниці життя, які відбуваються у тебе під носом. Ось і я, поринувши в роботу, не помітила, як мій чоловік змінився. Він став затримуватися на роботі, на вихідних їздити на роботу, якщо раніше це було іноді, то зараз систематично. Я питаю, де ти, що сталося, він відповідає, що на фірмі негаразди, потрібно терміново вирішувати, а він, як генеральний директор, повинен бути там кожну хвилину. Я, звичайно ж, розумію його, тому що сама кручуся в цій сфері.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩