ПРИБЛИЗНО ЧЕРЕЗ ТИЖДЕНЬ Я ЗУСТРІЛА СВОЮ СВАХУ В МАГАЗИНІ. ВІД НЕЇ Я І ДОВІДАЛАСЯ, ЩО АНІ ДУЖЕ НЕ СПОДОБАЛОСЬ ТЕ, ЩО Я КУПИЛА ВНУКУ ДЕШЕВУ ІГРАШКУ. СВАХА, НАКРУЧЕНА ДОНЬКОЮ, ТЕЖ МЕНІ СВОЇ ПРЕТЕНЗІЇ ВИСЛОВИЛА, ЩО В ПЕРШУ ЧЕРГУ ПРО ОНУКА ТРЕБА ДУМАТИ, А НЕ ВІДБУВАТИСЯ ВІД НЬОГО ДЕШЕВИМ ПЛАСТИКОМ. Я З НЕЮ ПОПРОЩАЛАСЯ, НАВІТЬ НЕ СТАЛА ЇЙ НІЧОГО ПОЯСНЮВАТИ, ХІБА ВОНИ МАЮТЬ ПРАВО РАХУВАТИ МОЇ ГРОШІ

Моя невістка нещодавно почала заглядати в мою кишеню, тобто рахувати мої гроші. Але я сама винна, привчила, що ніколи до них додому з пустими руками не приходжу. Машинка, хороша книга, великий конструктор, одяг … Онука я дуже люблю, тому ретельно планую бюджет пенсії так, щоб на нього побільше залишилося. Навіть якщо Аня просить мене просто так з ним посидіти, я все одно щось йому приношу.

Вдома я живу сама, тому у мене є кішечка. Нещодавно моя приятелька порадила хороші вітаміни для неї. Дорогі, правда, а що поробиш. Я порахувала, що до пенсії в мене ще є кілька гривень, тому купила ці вітаміни.  Дзвінок від Ані з проханням посидіти з онуком був для мене неочікуваним. Йти з порожніми руками мені здалося негарним. Я подумки підрахувала, скільки мені треба залишити на найнеобхідніші продукти –  молоко, хліб, трошки ковбаски, на решту, що залишився я купила машинку, простеньку, пластмасову. Онук зрадів – йому все одно, головне – увага, а не ціна. А невістка, покрутивши іграшку, побачила написану на наклейці знизу ціну, і скривилася. Джерело

Мені це не зовсім сподобалося, але я вирішила не загострювати на цьому увагу. Аня пішла, а ми з онуком весело провели час. А потім повернувся з роботи мій син. За чаєм я розповіла йому, що наша кішка вже стара, їй вже зовсім погано і що я купила їй дорогі вітаміни. Михайло дуже любив нашу кицю і запропонував мені віддати гроші за вітаміни, та я відмовилася.

А приблизно через тиждень я зустрічаю свою сваху в магазині. Від неї я і довідалася, що Ані не сподобалось ні те, що я купила внуку дешеву іграшку, ні те, що я купила кішці дорогі вітаміни. Сваха, накручена донькою, теж мені свої претензії висловила, що в першу чергу про онука треба думати, а не відбуватися від нього китайським пластиком. А я про стару кішку дбаю, більше, ніж про дитину.  Я з нею попрощалася, навіть не стала їй нічого пояснювати.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩