ОСТАННІЙ ТИЖДЕНЬ ПРОБІГАВ В ВЕСІЛЬНИХ КЛОПОТАХ І Я ЗРОЗУМІЛА, ЩО З ТАРАСОМ МИ НЕ БАЧИЛИСЬ ВЖЕ КІЛЬКА ДНІВ. ТО Ж Я КУПИЛА ТОРТИК І ВИРІШИЛА ПІТИ ДО КОХАНОГО, ЗРОБИТИ ЙОМУ, ТАК БИ МОВИТИ, СЮРПРИЗ. Я КІЛЬКА РАЗІВ ПОДЗВОНИЛА В ЙОГО КВАРТИРУ, АЛЕ ДВЕРІ МЕНІ НІХТО НЕ ВІДКРИВАВ. КОЛИ Ж НАРЕШТІ ДВЕРІ ВІДЧИНИЛИСЯ, Я ЛЕДЬ НЕ ВПАЛА – ТАРАС БУВ НЕ САМ. ЗА ЙОГО ПЛЕЧИМА Я ПОБАЧИЛА НАШУ СПІЛЬНУ ПОДРУГУ

 

Так вийшло, що за одного і того ж хлопця, я виходила заміж двічі. З Тарасом ми дружили ще зі школи. Всі були впевнені, що прийде час – і ми обов’язково одружимося. Ми поступили в університет і на випускному курсі вирішили відгуляти весілля.

Останній тиждень пробігав в весільних клопотах і я зрозуміла, що з Тарасом ми не бачились вже кілька днів. То ж я купила тортик і вирішила піти до коханого, зробити йому, так би мовити, сюрприз. Я кілька  разів подзвонила в його квартиру, але двері мені ніхто не відкривав. Коли ж нарешті двері відчинилися, я ледь не впала – Тарас був не сам. За його плечима я побачила нашу спільну подругу.

Я не можу передати словами, що я тоді відчувала. Я відмінила весілля, до якого залишалося всього три дні. Тарас намагався врятувати ситуацію, просив пробачення, казав, що це для нього нічого не означає, але я йому не повірила. Ми повністю розійшлися. Зради я пробачити не могла, такий у мене характер.

Час минав, але біль від зради мене не відпускав. Я ловила себе на думці, що і досі кохаю Тараса. Але сам Тарас тим часом одружився з тією дівчиною, яка зруйнувала моє щастя. Я про них лише чула, що їхня пара дуже хотіла дітей, але на жаль, у них цього не виходило.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩