КОЛИ ЧОЛОВІК МОЄЇ СТАРШОЇ СЕСТРИ ВІКТОРІЇ ВИРІШИВ ВІДКРИТИ СВОЮ СПРАВУ, ВОНИ ВЗЯЛИСЯ ШУКАТИ ГРОШІ. ТОДІ СЕСТРА ВИРІШИЛА ПОЗИЧИТИ ГРОШІ У СВОЄЇ ОДНОКЛАСНИЦІ ЮЛІ, ЯКА МАЛА ДОСИТЬ ХОРОШІ ДОХОДИ. СПОЧАТКУ ВСЕ ЙШЛО НЕПОГАНО, АЛЕ ЧЕРЕЗ РІК ВСІ СТАРАННЯ ЗІЙШЛИ НАНІВЕЦЬ, БІЗНЕС РОЗВАЛИВСЯ, ЗАЛИШИЛИСЯ ТІЛЬКИ БОРГИ. ЯКОСЬ ВВЕЧЕРІ ДО НИХ ПРИЙШЛА ЮЛЯ, СКАЗАЛА, ЩО ВОНА РОЗЛУЧИЛАСЯ З ЧОЛОВІКОМ І ЇЙ НІДЕ ЖИТИ, ПРОСИЛА ПОВЕРНУТИ БОРГ. НАВІТЬ ВІКТОРІЯ НЕ МОГЛА УЯВИТИ, ЩО ВСЕ ТАК СКІНЧИТЬСЯ

Чоловік моєї старшої сестри Вікторії, не міг знайти собі роботу яка б його влаштовувала. Він не міг утриматися на роботі довше, ніж два місяці. Олег, так його звали, звільнявся, або його звільняли. Він пояснював це тим, що його ніхто не розуміє, а начальство його не цінує. Кожного разу одне і теж.

Нарешті Олег вирішив зайнятися своїм бізнесом. Для цього йому потрібні були чималі гроші, щоб  купити необхідне обладнання. Їм довелося зібрати всі свої заощадження, позичити у родичів, але все одно було замало. Тоді Вікторія вирішила позичити гроші у своєї однокласниці Юлі, яка мала досить пристойні доходи.

Нарешті необхідна сума була зібрана і справа почала приносити дохід. Спочатку все йшло непогано, але через рік всі старання зійшли нанівець, бізнес розвалився, залишилися тільки борги. Віка працювала, намагаючись поступово розрахуватися з боргами. Але якось увечері до них прийшла подруга, яка позичила їм гроші. Вона пояснила, що розлучилася зі своїм чоловіком і їй ніде жити. Тому їй терміново потрібні гроші, щоб орендувати квартиру.

Але в сестри не було чим сплатити борг і вона запропонувала Юлі кімнату в своїй квартирі, мовляв і їй буде з ким потеревенити і частину боргу таким чином поверне.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩